Wpis z mikrobloga

powiedz komuś, że masz ochotę na wegańskiego burgera czy hotdoga: nie musisz za każdym razem powtarzać że jesteś weganką! wiemy o tym!
powiedz komuś, że masz ochotę na burgera: co? ale nie jesteś już weganką? nie masz ochoty na WEGAŃSKIEGO burgera?
#weganizm #wegetarianizm
  • 51
  • Odpowiedz
Powiedz w jakimkolwiek przypadku zamawiania jedzenia: ja bez mięsa poproszę. Hurrr bez mięsa wege hehehe, co wy tam trawę jecie, a lepiej tak całkiem nawet kiełbasy nie jesz durr, hehe gejowe żarcie hehe.
  • Odpowiedz
@harpiowata Burger jest z mięsa. Nie możesz sobie dowolnie redefiniować pojęć bo tak Ci sie podoba. Idąc twoim tokiem rozumowania czy zasadne będzie nazywanie:
Shoarmy - sałatką mięsną
kiełbasy - marchewką świnkową
smalcu - hummusem wieprzowym
tatara - kaszką wołową XD?
  • Odpowiedz
@Rak_Codzienny bo to są również #!$%@? nazwy #!$%@? od nazw normalnych potraw. Nazwijcie to blarghbblblbghrlfthagn to nikt się nie będzie czepiał. Dobra, żartuję, tofucznica i tofurnik są ok.
Ale już poważniej ja wegan nie znoszę za jedną rzecz - ja u nich mam #!$%@?ć wegańskie potrawy, bo nic smacznego nie ugotujà, a oni u mnie normalnego jedzenia nie dotkną. Jak tak, to trudno, ja gotować warzywnego syfu nie będę. I tu
  • Odpowiedz