Wpis z mikrobloga

powiedz komuś, że masz ochotę na wegańskiego burgera czy hotdoga: nie musisz za każdym razem powtarzać że jesteś weganką! wiemy o tym!
powiedz komuś, że masz ochotę na burgera: co? ale nie jesteś już weganką? nie masz ochoty na WEGAŃSKIEGO burgera?
#weganizm #wegetarianizm
  • 51
  • Odpowiedz
@harpiowata: Za każdym razem xD

Tak samo z nazwami:
Nazwij zupę flaczkami z boczniaków: Hurr durr jak flaki to tylko z zwierząt, nazywajcie to inaczej!!!!
Nazwij tofucznicę tofucznicą, czy tofurnik tofurnikiem: CO TO ZA #!$%@? NAZWA XDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@harpiowata: codziennie #!$%@? o tym ze jestes weganka- kazdy do tego przyzwyczajony i mimowolnie to zlewa wiedząc ze nia jestes.
zamów cos nie mowiac ze ma byc weganskie chociaz zawsze mowisz- zdziwienie ze inni są zdziwieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@harpiowata: @Rak_Codzienny: To jak was dupa o to piecze, tylko pokazuje, że robicie to pod publiczkę. Bardzo szanuję wegaństwo z powodów etycznych, ale cmon. Mój kumpel mówi, że mój ulubiony kebab to gówno, a nie kebab i z tego powodu nie płaczę, tylko zajadam go ze smakiem xD Polecam ten styl życia, zamiast szukania wszędzie ataku na swoją ideologię.
  • Odpowiedz
  • 7
@NieUsune no tak, bo jak nas, wegan cisną na tagu to jest wszystko super, nie mają kompleksów co do swoich nawyków żywieniowych, ale jak my odpowiemy to nagle hurr durr nie srajcie się o to xD
  • Odpowiedz
@harpiowata: Ludzie śmiejący się z wegańskiego żarcia mają kompleksy, albo są ignorantami, bo to naprawdę super jedzenie. Ale robienie płaczliwych postów bo ktoś wyśmiewa to co jesz brzmi trochę niepoważnie xD

Przedstawiam prawidłowy przebieg rozmowy:

  • Odpowiedz
  • 2
@NieUsune ehh, jest i on - "normalny weganin", czyli "moi znajomi mają bekę z mojego jedzenia i stylu życia, ALE..." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w takim wypadku pisanie o czymkolwiek na mirko nie miałoby sensu. Dziewczyna Cię zdradziła? Głowa do góry, nie płacz i nie pisz nam o tym. Jesteś #przegryw? Takie życie, nie skarż się. Twoja matka ma raka? A widzisz, takie życie,
  • Odpowiedz
@harpiowata: Nie jestem weganinem przecież. Ale pukałem ze dwie weganki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zrobisz jak uważasz :) Tylko weź pod uwagę, że większość złośliwych komentarzy to trolle i tylko karmisz ich atencją xD
  • Odpowiedz