Wpis z mikrobloga

  • 1874
#zakazhandlu
Do każdego zwolennika tego gownozakazu. A żebyscie mieli awarie wodociągu od soboty do niedzieli. Bez wcześniejszej informacji. I musieli rano w niedziele lecieć po wodę na orlen zeby było czym spłukać w wc i umyć się. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@KosmicznyPolityk: świetny pomysł, myć się i srać na stacji gdzie syf i brud i wszystko zaszczane przez patusów. Ale polakom-robakom to nawet można na ryj napluć a i tak usprawiedliwienie znajdą xD
  • Odpowiedz
mogles sie juz wysrac na Orlenie.


@Hasz5g: ktoś przed tobą się wysrał, spuscił wodę, st brudasem co nie myje rąk i nie wie, że nie ma wody.

Ty wchodzisz, srasz do kibla z pustą spłuczką i albo #!$%@? na orlen żeby spłukać kolegę, albo z nim mieszkasz kilkadziesiąt godzin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w przypadku awarii wodociągu, są podstawione beczkowozy z wodą pitną lub butelki z wodą pitną.


@JessPinkman: Jeśli awaria trwa więcej niż 2 dni to może tak robią. Chyba zależy to od administracji. Jak żyję może raz coś takiego miało miejsce u mnie, kiedy wody miało nie być 3 dni. Dwa razy do roku mamy jakieś awarie i remonty sieci kiedy nie mam wody przez większą część dnia i żadnego wozu
  • Odpowiedz
  • 0
A ja popieram ten zakaz handlu bo mniejsze osiedlowe sklepy odzywają w ten dzień i ludzie wreszcie zauważają że często w osiedlowym sklepie jest taniej niż w markecie
  • Odpowiedz