Wpis z mikrobloga

@Odczuwam_Dysonans: ja wiem, tylko zabawa z czymś co już ma dobry piec i turbo to coś innego niż w-------e 3/4 auta.
Zależy czego chcesz, fajna zetka turbo to daleko od daily imho. Grubsze projekty to w ogóle daleko od daily. Chyba, że robisz m3 na przykład.
  • Odpowiedz
@Lorenzo_von_Matterhorn: no ale OP pisze, że to drugie auto. Czyli street tylko doraźnie ;)
Ogólnie kiedyś miałem styczność z e92 M3 i EVO X w podobnym czasie. Ogólnie tak jak piszesz - na daily, to to M3 było z pewnością lepsze, ogólne pierwsze wrażenie na korzyść Mki. Ale mimo, że EVO X mi się nie podoba w porównaniu z poprzednikami, to chyba z niego wolałbym zrobić skarbonkę na drugą furę
  • Odpowiedz
@MichasQGP: okeeeej, to już coś, a na temat Cupry mk2 coś wiesz czy raczej nie twoja tematyka ? imo wnętrze jest jakieś takie średnio ale w gruncie rzeczy to tylko plastik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co lepiej szukać: Evo czy STi?? Roczniki >=2011.


@MichasQGP: bezapelacyjnie EVO. Będzie dużo drożej w ogólnym rozrachunku, ale lepiej, szybciej i bardziej rozwojowo. Jak będziesz chciał iść grubo, to mody wyjdą 2-3x taniej niż w subaru.

Jeśli ma być bardziej daily, to subaru sprawdzi się o wiele lepiej, chociaż ja bym w takim wypadku nie zdecydował się na ani jedno, ani drugie - po prostu nie widzę większego
mlodyteam - > Co lepiej szukać: Evo czy STi?? Roczniki >=2011.

@MichasQGP: bezapel...

źródło: comment_OsEInIYKkZ5SSsD0S1CBG4sMf5D5rhMp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mlodyteam: stary. Dzięki! Mega komentarz. Jak będę miał okazję to stawiam p--o.
Mam nad czym myśleć ;-) ogólnie taczki i komfortu Evo się nie boję. Mój mechanik twierdzi że moja Mazda jest tak samo niekomfortowa jak jego Evo xD. Co ciekawe mówi też że z rolki może nie być wolniejsza jak nie szybsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do zużywania się samochodu to wiem doskonale co
  • Odpowiedz
stary. Dzięki! Mega komentarz. Jak będę miał okazję to stawiam p--o.


@MichasQGP: łoooo kurde... aż się człowiek wzruszy jak coś takiego przeczyta (ʘʘ)

ogólnie taczki i
  • Odpowiedz
@mlodyteam: no mój silnik jest prawie taki sam. I też mało wytrzymały. Ja mam już drugi xD dlatego tak tej foki unikam. Na gwarancji bym nawet rozważył ale wtedy bym nie zmodyfikował a na tym bardziej mi zależy ;-)
Jeszcze raz dzięki. Będziesz w Trójmieście to daj znać
  • Odpowiedz
Będziesz w Trójmieście to daj znać


@MichasQGP: byłem pierwszy raz w życiu w tym roku.... i zakochałem się w Sopocie i Gdańsku :D Jak ustrzele ładną pogodę, to pewnie się zjawię na 2-3 dni i jak nie zapomnę, to dam znać.

Wbijaj na forum evo.org.pl i grupy na fb jak już się zdecydujesz, no i daj znać jak się zdecydujesz na IWO ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@mlodyteam: dobrze, że czasem patrzę co tam wypisywałem przez weekend :P
Widzę, że kreski się ruszyły od czasu jak mi podsyłałeś w ~maju i było 666 niuta :D. Stówka więcej to już nie byle co, widzę że ciągle coś się dzieje, nieźle ;)

@MichasQGP: jeśli chodzi o Forda, to trzeba im przyznać że w przypadku "wybierania papieża" objęli akcją serwisową nawet już dłubnięte auta, nie wiem jak teraz
  • Odpowiedz
@mlodyteam: ja patrzę na sti i evo pod kątem tego jak je sprzedawali i imho to są słabe auta. Wiesz zależy kto czego szuka, ale nie oszukujmy się, a45 je objedzie na torze, na mieście czy dragu. Jeśli miałbym robić auto pod hardkorowe wyścigi to pewnie wolałbym konstrukcje japońskie, ale nie oszukujmy się, kolega pewnie wyjedzie 2 razy na Ułęż czy inny tor, nawet niech będzie jaki TD na Poznaniu
  • Odpowiedz
@Odczuwam_Dysonans: to nie moje kreski :D To X na zmienionym turbo, które wypuściło Mitsubishi do wszelakiej maści openów i takimi wynikami pluje przy grubych modach i sportowym paliwie :) Tyle lat evo, a ciągle coś się dzieje - ewoluuje :D

Co do foki, to trzeba mieć na uwadze, że jak coś padnie, to ASO jakoś tam jest zobowiązane to ogarnąć na GW, a w przypadku np. evo nie mamy żadnego "dupochronu" i płacimy wszystko z własnej kieszeni, więc taka foka na 2 lata nie jest aktualnie głupim pomysłem, a przy zmianie DP fajnie pierdzi z wydechu :) Jest to aktualnie najbardziej zbliżony samochód do evo w bardzo okazjonalnej cenie (patrząc na a45amg i resztę wynalazków). Bez GW bym absolutnie się tego nie chwytał.

Ja z dwojga i tak wybrałbym X (a jeszcze chętniej IX, VI, V,
  • Odpowiedz