Wpis z mikrobloga

@Lorenzo_von_Matterhorn: ale też F30 to chyba nie to czego szuka OP, jednak to takie bardziej "daily" na koksie a EVO właśnie takie na drugie, do upalania na track dayach, a na streecie czasem, niekoniecznie na codzień. W EVO czy STi takie plastiki są dużo gorsze niż w BMW itp, jednakże to trochę inna filozofia tworzenia aut. Ja lubię Beemki i F32 430d kumpla mi się świetnie jeździło, no ale to auto
  • Odpowiedz
@MichasQGP: 1 gen czy 2 ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) też szukam jakiejś szybszej furki budżet jakieś 30-35k ale totalnie nie wiem w co celować, maza mps/clio 3 rs/cupra?/s14/ kuźwa pomysłów tak wiele że w sumie nie wiem na czym u mnie stanęło XD
  • Odpowiedz
@Lorenzo_von_Matterhorn: focus odpada. Fatalny wewnątrz i silnik raczej już jest na max możliwości.
Zetka może być 2 osobowa. Nie przeszkadza mi to w sumie ( ͡° ͜ʖ ͡°) składanie siedzeń też nie jest mi potrzebne.
Za to AWD w naszym klimacie brzmi pociągająco
  • Odpowiedz
@Maciek952: jak jesteś z 3 miasta to podjedź, pojeździmy moim, pogadamy. Też miałem twój dylemat przy wyborze. Mps ciężko kupić używane. Silniki lubią wypluć korbę. Clio rs moim zdaniem super
  • Odpowiedz
: co kto lubi, ale turbienie zetki to jednak imho głupsza filozofia.

Z drugiej strony ile się nasłuchałem od posiadaczy evo i sti o tuningu to też sporo #!$%@? jest.


@Lorenzo_von_Matterhorn: wiem. Trudny temat. Stąd pytam o opinie zanim się wkopie
  • Odpowiedz
@MichasQGP: kuźwa Wrocław niestety, więc nawet nie jest mi po drodze ale za wszelkie rady będę wdzięczny :) na dobrą sprawę ma być to auto dające jak najwięcej frajdy czasami użytkowane w tygodniu, lecz głównie weekend, do pracy mam na tyle blisko że nie pyli się dojazd furką :D
  • Odpowiedz
@MichasQGP: o, stroiłem trójkę MPSa z kumplem ;) niestety właściciel miał dużo pecha i ciągłe problemy. Np jak ściągnął kuciznę bodajże Wiseco ze stanów to potrafiły mu tłoki obijać korby ( ͡° ͜ʖ ͡°). Turbo spłynęło. Itp, ogólnie pechowy egzemplarz. Władował w cholerę kasy, nie wiem co było dalej. Ale chyba trochę sobie pluł w brodę, że nie wziął typowego STi :P
Wydaje mi się że to
  • Odpowiedz
@MichasQGP: co do Clio rs, idzie z tym coś powalczyć? bo 200 kucy to trochę bieda, biorąc pod uwagę że miałem styczność z szybszymi furkami, chodź znajomi mówią że świetny gokart jak mini cooper S jcw
  • Odpowiedz
silnik "specjalnej troski"


@Odczuwam_Dysonans: dokładnie tak. Ja kupiłem z nowym silnikiem. Bez tego bym chyba nie ryzykował.

Aczkolwiek prowadzenie jak na FWD, ogólne czucie auta - na plus. Naprawdę dawało radę. I bardzo mi się podobał w kwestii strojenia Cobb Accessport. Super opcja, zmiana mapy na postoju,


@Odczuwam_Dysonans: potwierdzam ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam cobba, super sprawa.
  • Odpowiedz