Wpis z mikrobloga

@Mijon: ja nie zaluje mimo tego ze niektóre komponenty bd drozsze niż w normalnej przez naped. Przyjemnie sie jeździ, trasa polnoc-południe polski to tak co 300 wysiadalem na stacji kosci rozprosatowac i tankować xd ale i mialem frajde lecac sobie tymi drogami. No i automat przede wszystkim robi robote, nie zamula nic. Na manualna po przelaczeniu tez swietnie sie spisywal, nic nie szarpal. Dobrze trafiłem z tym wyborem. Musisz przede wszystkim
@Mijon: a czemu ma służyć ten samochód?
Mam a4 7 od 7 lat. Zrobiłem 170 000 kilometrów nim. Wymieniłem pasek alternatora, końcówki drążków, drążek, amortyzatory dla widzimisie i nic więcej. Silnik 1.9tdi spalanie 4,5-7,5. Jak czytam komentarze o tych awariach ludzie nie ma zielonego pojęcia.
Kup sobie coś coś będzie Ci sensownie palić, każde z tym samochodów jest ok. Ja mam sprawdzone audi.
A to czy się psują i tak dalej...pytanie
@Mijon w gazie polecam :D 10l/100km więc jak na taki silnik i moja anty - Eko jazdę to super wynik bo w Fabii 1.4 miałem 9l około ( ͡ ͜ʖ ͡)
Części tanie i ogolno dostępne bo to VAG, komfort jak to na limuzynę przystało bardzo dobry kupa miejsca duży bagażnik wygodne fotele itp. Z osiągów to najwięcej jechałem 245 na prostej drodze i nie bujalo w
@Mijon: A4b7 Here z tym okropnym 2.0tdi, narazie muszę przyznać ze jeździ mi się bardzo fajnie. Jedyne co wymieniłem ostatnio to jakaś część przy wydechu po w trasie zaczął terkotać jak traktor, 100zł i po problemie ( ͡º ͜ʖ͡º) ja swoją kupiłem za 21k bardzo ładnie zadbana i z tego co zauważyłem to kombi są tańsze. Pali mi około 7-8 litrów średnio jeżdżąc pol na pol
@Mijon: E90 chce teraz kupić co drugi seba więc znalezienie dobrego egzemplarza graniczy z cudem. Poniżej 35k nie ma czego szukać, no i 4 cylindrowe silniki w tej serii to takie średnie są z tego co czytałem a 6 będzie już sporo więcej kosztować.