Wpis z mikrobloga

@Mijon: e90 to niedobry wybór do 20k. A4 b7 poczytaj o silnikach, jedyny sensowny jeżeli znajdziesz do 20k to 1.8t. Mercedes jak to mercedes. Osobiście sam sie rozgladalem ostatnio dluzszy czas za autem w tym przedziale i trafila sie okazja 3.0 e46 4x4, choć nie chcialem za bardzo bmw to wzialem i jestem bardzo zadowolony.
@Mijon: Jak chcesz mieć niższe koszty eksploatacji, to weź audi. BMW nie bez powodu jest przez mechaników przekręcane na Bedziesz Miał Wydatek. Sedany są tańsze w zakupie, ale to pewnie wiesz.
Tego Mieta nie znam, tylko w dalekiej rodzinie mam taksówkarza, który nim jezdzi i sobie bardzo, bardzo chwali komfort i w ogole auto.
@Mijon: prowadzenie bomba, drogi trzyma sie dzięki temu napedowi świetnie. Nie jest to xdrive dolaczany, tylko stały naped. W srodku też wypas po skory, grzane dupy czy rolete. Silnik zapewnia sporo wyrażen.
@Mijon: A może coś innego? Czemu skupienie tylko na Niemcach? Chyba, że masz za dużo pieniędzy. E90 odradzam, W203 niezły wybór, 2.2 i 2.7 CDI. Audi tak samo jak Beta, drogie w utrzymaniu i lepiej jak już dołożyć i miec w zapasie z 10 tysięcy.
via Android
  • 0
@stalowy126 zawsze mi się podobały te 3 marki i jakoś chciałem dążyć w nie dalej.
Aktualnie mam a4 b5 1.9 tdi. I swietnie mi się tym jeździ.

@ble3f_ a jak że spalaniem?

Btw myślałem też o volvo s40/60
@Mijon: ile wleje tyle pali. Benzyny jak wlewam i jeżdżę to nie patrze ile pali, żeby po prostu pojeździla sobie na czym została wypuszczona i dolewam jak brak. Gaz wg poprzedniego 14/15, do 18/20 to jest max żebyś sie nacieszyl tym.