Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qandaornot: ja szukam takiego (najlepiej w automacie), mógłbyś powiedzieć coś więcej, jak się sprawuje, jak spalanie i awaryjność? Ponoć w środku jest dość ciasno - prawda-li to?
@jakup mam manual 6-biegowy więc tu nie pomogę. Spalanie wychodzi około 7l średnie (komputer 6.6l). Raz unieruchomil mi go alternator (200zł i jeździ nadal). mam go od roku i nic więcej nie robiłem prócz eksploatacji. Z tyłu mało miejsca, komfortowo dla dwóch osób jeśli z przodu fotele nie są na maksa do tyłu. mało miejsca typu "schowki". wcześniej jeździłem benzyniakami poniżej 2l i po przesiadce poczułem "kopa". myślę że auto warte rozważenia
@Mijon e90 w tej cenie, to będzie totalny zajazd. Jeśli już jesteś mocno zcisnieniowany na te konkretne modele, to jedynie a4 b7 z 1.8T. Prosty silnik, stara konstrukcja, w razie czego gaz przyjmje jak złoto. Tylko, że do 20k, to raczej ciężko będzie Ci trafić coś sensownego.
@Mijon: Miałem e90 318i sprowadzone z Niemiec. Jeździłem nim dwa lata i odradzam. Po pierwsze masz za mały budżet. Takie bmw w miarę jeżdżące to 24-27k. Do tego OC 1500 zł ze zniżkami, a naprawy zaczynają się od 1500 zł. I oczywiście spalanie kosmiczne. 130-140 masz 9,5l na trasie. Powyżej 190 to już spalanie lotnicze się zaczyna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qandaornot: myślę właśnie o 20k na samo auto + kilka tysięcy pakietu startowego. Potrzebne mi jest na trasy ok. 250 km po krajówkach/czasem S-kach. Mógłbyś mi jeszcze powiedzieć, jak z wygodą w trasie? Chodzi o wyciszenie i fotele - czy da się wyjść po paru godzinach trasy w miarę bez zmęczenia?
@Gryczek poczytałem dzisiaj trochę i w sumie komentarze też mi sporo dały. Bmw już odpuściłem. Zjadłaby mnie.

@kapiszon3
@qandaornot
Jestem nastawiony na audi i volvo właśnie. Ogólnie zawsze podobały mi się te s40, ale strasznie odrzuca mnie deska rozdzielcza ; wydaje się taka strasznie prosta ()
@jakup rozsądne podejście, powinno być dobrze jeśli chodzi o kasę. fotele są wg mnie wygodne. mam manualną regulację przód - tył, góra - dół odcinka pod udami, przód - tył odcinka lędźwiowego no i pochylenie. pół skóry jasne. mały podłokietnik jest idealny, tak samo zagłówek ;)
wyciszenie jest na prawdę ok, dopiero jak wysiadasz słyszysz jak ten traktor pracuje. to na co powinieneś zwrócić uwagę to stan uszczelek szyb w drzwiach -
@Mijon jest bardzo prosta ale ma to swoje zalety. za kierownicą masz najważniejsze komunikaty, przy radiu masz menu z podstawowymi funkcjami i ustawieniami. oba można ściema-rozjaśniac. dodatkowo je sobie spolszczylem za stowke.