Wpis z mikrobloga

@rysio_lubicz: up, wąsy są p--------e... I to nieraz widzę ładna laskę która ma mniej lub bardziej widoczne wąsy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Od razu skala spada do 0 :)
  • Odpowiedz
@xgreetz: małe c---i, "wiszące mięso" ( ͡° ͜ʖ ͡°), wzrost poniżej 160cm, dziurawe zęby,owłosienie (), krzywe kolana, płaskodupie[]. A po za tym p-------y, nadmiar imprez, dwie lewe ręce, bycie księżniczką, tępota intelektualna, łasa na atencje, brak kręgosłupa moralnego, kłoda w łóżku, nie uprawianie sportu(tragedia tych czasów kiedy młode dziewczyny wyglądają jak orki).
  • Odpowiedz
@drsadam: zalezy czym sie robi, te co maja makijaz permanentny to sie nie popsuje, zwykłą kredką łatwo rozmazac, ale np pomada do brwi jest bardziej trwała i ja np używam to i pływać w tym mogę itp i póki nie zacznę pocierać to nie zejdzie, jakieś woski to chyba w sobie ma, nie każdy ma super gęste brwi albo kształt nie taki, po to jest makijaż, nie każdemu sie to
Silver86 - @drsadam: zalezy czym sie robi, te co maja makijaz permanentny to sie nie ...

źródło: comment_0Swdh43j2CUV9plx1y4e9493L2sbVmBD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kamyczeq: to pewnie moje tez za ciemne, przypomnial mi sie mem, jak laska mowi do faceta który twierdzi ze makijaz to oszustwo, "myslales ze sie urodzilam z niebieskimi powiekami"? ;d
  • Odpowiedz