Wpis z mikrobloga

#porady #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
Poradźcie mi proszę i znajdzie jakichś myślicieli czy speców o tego typu zdarzeń.

Dzisiaj co się za akcja się odwaliła to nie mam pytań.
Jestem pod bied-dron-ką i słyszę słowa kobiety do mężczyzny:
- Ty mnie śledzisz i to już czwarty raz! Co w ogóle tutaj robisz? To zakazana technika.
Aż mnie wmurowało. Odwracam głowę i słyszę zgrzyt kręgosłupa.
Poczułem się lekki i za chwilę delikatne kobiece ciało z głośnym grzmotem opada na polbruk. Dziwne to było uderzenie, bo miałem wrażenie jakby 3 m sześcienne ziemi, naraz walą na dół wykopu.
Gdy podszedłem do gościa, to kobieta została wciągnięta pod auto. Dopiero teraz zauważyłem, że to auto nie ma kół i unosi się nad brukiem. A pod autem dziwny stwór zasymilował jej ciało i wyświetlał wspomnienia na monitorze w aucie.
Już wiedziałem, że obydwoje nie byli ludźmi.
Jeśli człowiek jest drukarką, to dusza jest papierem - bez duszy nie ma gdzie zapisać wspomnień, więc to musi być technologia z innego wymiaru lub spoza Ziemi, bo czas przecież nie istnieje.
Podbijam do gościa:
- O #!$%@?, pierwszy raz widzę obcego! Skąd jesteś? Jakiego jesteś pochodzenia? Pokażesz się bez tego ortalionu?
To coś, mimo, że wyglądało jak człowiek, zaczęło na mnie dziwnie patrzeć. Stwór spod auta zaczął wypełzać w moim kierunku. Gość stał nieruchomo jak kamień. Przeczuwałem, że chcą mi zrobić krzywdę.
I nagle mówię do gościa:
- Mój brat jest od nich. Pilnuj się przybłędo.
I wtedy pierwszy raz usłyszałem prawdziwy mentalny głos obcego, zaraz po tym jak wsiadł w wehikuł i uniósł się 3 m nad parking.


Co to miało znaczyć w ogóle?
Zna się ktoś na behawioryzmie ponadwymiarowym?
Mam się obawiać czy co?
W trakcie całego zajścia czułem się dziwnie odrealniony, podekscytowany i zaciekawiony. Oczywiście z tym bratem to był blef i obcy o tym wiedział, co według mnie oznacza czytanie w myślach i podświadomości.
Powiem szczerze, że chyba dzisiaj nie zasnę. Póki co siedzę po ciemku z nożem i kuszą osinową i czekam na atak.
Telefon chyba też odłożę, bo daje poświatę.

#klubswiadomych #alternatywneteorie #ciekawostki #swiat #swiadomosc #rozwojosobisty #mistycyzm #okultyzm #wiara #parapsychologia #psychologia #wizjechorejglowy #teoriespiskowe #paranormalne #nauka #oswiadczenie #przemyslenia #feels #zakupy #biedronka #zakupyzchin #podroze #podrozujzwykopem
  • 11
d bied-dron-ką i słyszę słowa kobiety do mężczyzny:

- Ty mnie śledzisz i to już czwarty raz! Co w ogóle tutaj robisz? To zakazana technika.

Aż mnie wmurowało. Odwracam głowę i słyszę zgrzyt kręgosłupa.

Poczułem się lekki i za chwilę delikatne kobiece ciało z głośnym grzmotem opada na polbruk. Dziwne to było uderzenie, bo miałem wrażenie jakby 3 m sześcienne ziemi, naraz walą na dół wykopu.

Gdy podszedłem do g


@drlect3r: