Wpis z mikrobloga

@oremi: Tak cię widzę:

uhh ale ten gejowski seks jest obrzydliwy

penis, aah penis w dupie, anal, gejowski seks mmmm, penisy dotykają się nawzajem ależ to jest obrzlidwe

tfu jak ja ich nienawidzę, nie mogę przestać myśleć o tych ich penisach mmm i dupach i seksie jezu ale to jest obrzydliwe
@Elaviart: fakty są takie że pedały i lesby w normalny sposób dzieci mieć nie mogą, a więc ich wymysł na temat tego że są normalnymi ludźmi, mają normalne potrzeby i normalne jest absolutnie nie dorzeczne i nie jest normalne.
Szkoda twojego pisania, fakty są jakie są, to że tobie w pokrętny sposób wydaje się tak nie ma znaczenia.
@oremi: Zapomniałeś o najważniejszym - to ty ubzdurałeś sobie, że możliwość rozmnażania się stanowi kryterium normalności, kogo to w ogóle obchodzi i dlaczego miałoby obchodzić? xD Już pomijając to co pisałem wyżej, co dla wygody pominąłeś - istnieje całe mnóstwo osób heteroseksualnych które dzieci mieć nie mogą, tak z powodów zdrowotnych jak i światopoglądowych.
Oczywiście, że pedzie mają normalne potrzeby, takie same jak każdy inny człowiek, tylko z inaczej ukierunkowanym popędem