Wpis z mikrobloga

@Elaviart: napisałem o tym wyżej, więc wykaż się i przeczytaj. Mam takie zdanie i co mi zrobisz. Dla mnie porównywanie normalnej rodziny hetero do tzw komórki a'la partnerskiej pedalskiej w której oboje tej samej płci nie mogą mieć w normalny sposób dzieci - ale nie dlatego że są chorzy(cyklu miesiączkowego nie ma), tylko dlatego że tak wybrali, to jakieś nie porozumienie. Bo co innego jak ktoś nie chce mieć dzieci
  • Odpowiedz
a co ty żyjesz 2 tysiące lat, że masz taką świadomość tego co było tolerowane albo nie, a może studiujesz historię pedałów na świecie?


@oremi: (,)

Historia to nauka zajmująca się badaniem przeszłości. Jest ona ogromną skarbnicą wiedzy, gromadzi opisy zachowań i wydarzeń sprzed wielu, wielu lat. Jesteśmy w stanie opisać, jak rozrastał się starożytny Rzym, co mówili filozofie greccy, czy w jaki sposób kiedyś rozumiano
  • Odpowiedz
@oremi: a co ze zwierzętami, które praktykują zachowania homoerotyczne? Przecież je tez Bóg stworzył, one też grzeszą? A jeśli nie grzeszą (bo nie mają duszy, więc nie mogą), to co robią? Skąd u nich takie zachowania?
  • Odpowiedz
@czaykowski: a ci, myślałem że zwierzątka. To samo mógłbym napisać do Ciebie - poczytaj a zrozumiesz. ... Po przeczytaniu nie zrozumiałeś mnie? Przeczytaj kolejny raz. Dalej nic? A jesteś mono ograniczony intelektualnie?
Taka jest właśnie Wasza retoryka - bo my tak napisaliśmy i tak jest.
Nie przekonuje mnie to. I niestety ale wy też musicie być tolerancyjni. A nie... wy nie musicie, ja muszę być..
Bo gdzieś tam kiedyś jakiś
  • Odpowiedz
Mam takie zdanie i co mi zrobisz.

@oremi: A kto ci broni je posiadać? Troche pewności siebie, skoro posiadasz swoje zdanie to chyba potrafisz je skonfrontowć z przeciwnym? Nikogo nie interesuje zmienianie zdania jakiegoś anona xD
No to że dla ciebie to nieporozumienie to już pisałeś, porównałeś nawet związek gejów do gwałcenia dzieci (!!), ja zapytałem cię dlaczego? Kryterium dzieci jest niedorzeczne skoro dzieci posiadać mogą, nie mogą ich tylko
  • Odpowiedz
@czaykowski: no nie daje właśnie, bo gdzie dwóch się facetów może pruć jak nie w tyłek? w paszczu?
widzisz na czym się skupiłeś? Ty, nie ja? Ja tu wale argumentami, napisałem ileś tam zdań a ty tylko o dupie.
  • Odpowiedz
@Elaviart: Musze ci przyznać że świetnie zbudowałeś to: Podzieliłeś to wszystko i sprowadziłeś co napisałem o dzieciach do tematu pedofili, a kolejny od o biologi zbijasz argumentem bo jest upośledzony. Świetne zagranie, ale taki typ argumentacji świadczy jedynie o braku argumentów merytorycznych. Tak to urzędnik z petentem rozmawia.
  • Odpowiedz
@oremi: choćbyś i wyłożył mi 100 argumentów, to one tracą sens, gdy za każdym razem piszesz o bolcu w dupę. Powiem ci, że mnie to też kiedyś przerażało, ale gdy zaakceptowałem swoją seksualność pewne stresy i lęki odeszły
  • Odpowiedz