Wpis z mikrobloga

@czaykowski: Widzisz to trochę takie spłycenie tematu, ale wynika to z faktu że efektem działań kobiety i mężczyzny jest zasadniczo przedłużenie gatunku, więc można to sprowadzić do tego. A w przypadku pedałów co jest efektem? Spróbuj mi to wytłumaczyć i odpowiedzieć na te 100 argumentów i nie skupiaj się na bolcu.
  • Odpowiedz
@Feler_Lumpex: a jak to jest z heterykami, że niektórzy wolą pakować w kake a nie w pipke?

To nie odpowiedź na moje pytanie. W związkach hetero tylko jeden partner ma pindola. Co innego w związkach homoseksualnych.
  • Odpowiedz
ty ale tu nawet nie chodzi o pindola, tylko o brak dziurki... muszą sobie radzić... pedały


@oremi: skąd ta obsesja na punkcie seksu? xD

Widzisz to trochę takie spłycenie tematu, ale wynika to z faktu że efektem działań kobiety i mężczyzny jest zasadniczo przedłużenie gatunku, więc można to sprowadzić do tego. A w przypadku pedałów co jest efektem?


Szczęście dwóch dorosłych osób, które nikogo nie krzywdzą i nie robią nic
  • Odpowiedz
@SceptycznyKartofelek: szczęście powiadasz... no tak.... no tak szczęście...
ale zaraz "na wróżkę pietruszkę" chcemy być tacy jak inne pary, chcemy mieć dzieci....
i tu wasze szczęście może okazać się dla kogoś nie szczęściem....
  • Odpowiedz
@oremi:

tolerancja ma swoje granice

wtykanie nosa w cudze życie też ma swoje granice.. nikt cie nie zmusza do seksu z facetem więc nie widzę powodu dla którego masz z tym jakoś walczyć. ja nie lubię np. pijaków ale nie zmuszam ich do życia w trzeźwości, nie uprawiam sportów walki i nie zmuszam innych aby tez zaprzestali się bić dla przyjemności. na tym polega wolność. Jestem hetero i mi nie przeszkadza widok gejów, nie mam zamiaru im utrudniać życia.
Zresztą zauważyłem, że konserwatyści nie a bardzo lubią wolność, często boja się jej, dla niektórych wolność obyczajowa to wręcz marksizm kulturowy i komunizm! :) u konserwatystów musi być silna władza która niszczy wszystko co nie ma korzeni w religii i tradycji, co nie
  • Odpowiedz
@oremi: Piękne urojenia i obrzydliwe szerzenie nienawiści z twojej strony. Homoseksualizm to pociąg do osoby tej samej płci. Tyle. Nie oznacza od razu seksu analnego, który jest również uprawiany przez pary heteroseksualne. To już decyzja danej osoby, co będzie chciała robić w łóżku z daną osobą.

Osobiście nie obchodzi mnie co robią pary hetero, gdyż wcale mnie to nie interesuje. Za to ty sporo rozmyślasz o tym co geje mogą
  • Odpowiedz
A potem daje Ci plusa, bo chociaz mi się to nie podoba, to masz prawo robić, to, co lubisz.


@Zielony_Minion: Ale gdyby wrzucił coś pozytywnego o Kościele czy Bogu to nie dostałby ani jednego plusa. Jak to się dzieje?
  • Odpowiedz