Wpis z mikrobloga

@saakaszi: Takimi komciami tylko potwierdzają co się mówi o żydokatolikach
No przecież gdyby nie jewangelia to żaden z tych chanukowych niewolników nie atakowałby tak zajadle homoseksualistów
Zero samodzielnego myślenia. Dobrze, że w tych żydowskich księgach nikt nie napisał np żeby 7 dnia każdego miesiąca jeść piasek. Jestem pewien, że Dendrofag i Tomm16 regularnie szorowaliby wtedy szkolne piaskownice ku czci Elohima
Tak z ciekawości to, że jest kardynałem, a jakieś mirki się z nim zgadzają nie robi z nich "katoli"


@Krytek: To nie są jakieś mirki, bo brzytwa tworzy tag #naukowcywiary gdzie udowadniają że kościół w średniowieczu wcale nie miał destruktywnego wpływu na naukę, a w swoich wpisach robią tak niewiarygodne intelektualne fikołki i naciągają tezy do granic możliwości, że w pewnym momencie stali się pośmiewiskiem na mirko.
https://www.wykop.pl/link/4674247/starozytny-szal-czyli-o-tancu-i-jego-rytualach/
https://www.wykop.pl/link/4320137/piec-hutniczy-z-rievaulx/
@saakaszi: No kurczę, ale szaman ma rację, wolałbym umrzeć z głodu, niż pomimo bycia heteroseksualny, zostać zmuszonym do bycia gejem do końca życia ¯\_(ツ)_/¯
A co jeśli ktoś jest ateistą i też nie lubi gejów?


@mecenas_z_piaseczna: szczerze to nie spotkałem takiego ;d
Zresztą problem nie jest z nielubieniem gejów, ja np. też nie lubię na nich patrzeć albo o nich myśleć, jednak nie przeszkadza mi to w popieraniu ich postulatów gdyż absurdalne jest to że nie mogą sformalizować swojego związku, czy adoptować dzieci.
A na marszach równości wbrew opinii prawej strony wykopu nie chodzi o
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@saakaszi: @Krytek:

wpisach robią tak niewiarygodne intelektualne fikołki i naciągają tezy do granic możliwości, że w pewnym momencie stali się pośmiewiskiem na mirko.


Kisnę, że koleś którego głównym działaniem na wykopie jest agitacja antykościelna postujący pod tagiem - #bekazkatoli - uważa coś za pośmiewisko kiedy mój tag - #ockham - obserwuje więcej ludzi xD

Czy to znaczy, że wystarczy wziąć mnie > cała bekazkatoli? Na to wygląda. Wracaj do agitacji