Wpis z mikrobloga

Mirki spod tagu #bmw, znalazlem na otomoto e90 330d po lifcie, ktore w sobote chcialbym pojechac zobaczyc. Jutro chce sie umowic. O co powinienem zapytac, co sprawdzic?
#motoryzacja
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BajerOp: oh już zaczynają się typowe odzywki ludzi z kompleksami. Kolego, mógłbym prawdopodobnie być twoim ojcem, trochę już przeżyłem i nie muszę nikomu niczego udowadniać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wxx71: to musiałbyś mieć z 60 lat a pewnie masz z 30. Ja tu tylko heheszkuje, Genesis np nie odstaje zupełnie od BMW i to fakt nie ma się co obrażać.

  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BajerOp: w przyszłym roku już 40 na karku, pracuje w sektorze motoryzacji od ponad 15 lat i naprawdę, koreance nie mają podjazdu do żadnej marki z Europy. Smialbym powiedzieć że niektóre amerykance nawet są lepsze jakościowo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wxx71: to nie mógłbyś być moim tatą nawet jakbyś się postarał, nauka nie odnotowała takiego przypadku xD czyli uważasz że np i40 jest gorsze od astry, mówiąc o nowych autach? Albo Lexusy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wxx71: mówiłem o Koreańczykach i Japończykach na początku :) skoro każde europejskie to astra też, nie może być tu słabych porównań
  • Odpowiedz
o #!$%@?, 42k i 266k przebiegu, odpusc to.

@wxx71: kupuj dalej skręcane gówna to ci się na 700, ekhm na twoje 300 wszystko psuje. To nie taczka.
@nexu: nie słuchaj takich oderwanych od rzeczywistości ludzi, 266 to nie jest duży przebieg. Jest dośc niski jak na wiek auta i duży silnik diesla na trasy.
  • Odpowiedz
chcialbym automat a w oktavii chyba tylko dwusprzegłowka ktora jest droga w serwisowaniu i nietrwała

@nexu: nie jest droga i jest trwała jak się o nią dba. Mam w domu 3 auta z DSG6, przy czym jedno ma 385 000km najechane (A3 TDI, 2006 rok) i zero problemów. Auta łącznie zrobiły już ze 100kkm u nas i wymieniany jest tylko olej. Jak się popsuje to używane całe sprawne są po
  • Odpowiedz
@wxx71: zadzwonilem w piatek, facet mowi ze aktualne. O to mowie ze w weekend przyjade obejrzec. Dzisiaj dzwonie ze jutro wpadne obejrzec auto a facet mowi ze sie sprzedalo. Nie zdazylem...
  • Odpowiedz