Wpis z mikrobloga

@nexu: one autostrady kochają. Spalanie jest bardzo malutkie, a moc masz zawsze pod butem. Ja miałem 3 modele - E91 318d mam do dzis, E90 330d przedlift sprzedałem z 3 lata temu no i E91 330d po skonczeniu leasingu oddałem, bo jednak taka moc nie jest mi potrzebna. Teraz srednia mocy w autach to tak z 130/150km takze z tymi 250 kucami i 600nm bedziesz naprawde dynamiczny ;) Moje spalanie zawsze
@BajerOp: benzyny nie chce, na ON mam 30% rabatu (firma transportowa w rodzinie) to zawsze troche taniej. E39 mnie kosztami zjadło, spalanie to jedno ale to auto juz bylo za stare i nie do odratowania.
@wxx71: ogladalem tez przedlifta 2.0d 163km i troche jednak malo mocy, szczegolnie powyzej 120-140km/h
Jednak polift bardziej mi sie podoba, maska lepsza i zderzak przedni no i chce automat koniecznie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nexu: i znów chcesz BMW? Ja bym uderzał modele premium koreancow albo Japończyków. Mniej zajechane, wyposażenie full, świetne silniki.
@nexu Za 40k to są już pierwsze egzemplarze f30, przy takiej cenie w tym aucie powinno być wszystko idealne. Sprawdź automat, ciekawe co z dpf czy wycięty, pękają kolektory wydechowe
@nexu kto normalny kupuje diesla 3.0 i robi 11k km w rok? Robiłem tyle motocyklem xD
Sam mało jeżdżę, dlatego mam benzynę, a i tak jest to 16-20k km.
Wcześniej robił 30k/rok potem kupił go Polak i patrzy tylko na niego xD
@kipowrot: jutro zadzwonie i sie zapytam o co kaman. Moze komus sie zmienila sytacja zyciowa, widac ze w pierwszym roku od 09.2016 do 11.2017 zrobil 23 tys km, a pozniej juz mniej.
Sam mialem prace 100m od domu to kupilem e39 benzyna ktore w miescie palilo 14-15l a na trasie 10, ale mi to bylo obojetne bo autem jezdzilem tylko w weekend i jeden zbiornik na miesiac wystarczal.
@wxx71:
Jaka historia twojego 318d? Chipowałeś? Rozrząd, itd.?
Pytam bo sam posiadam ('08), ale wgrywany był chip bo podstawowa wersja jest za słaba na takie auto.
@BajerOp z ciekawości, jakieś są modele premium Koreańcow? :)

@nexu może to ten Pan co cofa licznik przed przeglądem, żeby auto nie dobilo do 300k km.
Tak czy siak Polift powinien być spoko, to dobre auto.
@MatEng: ja mam m47n2 czyli 122ps z 2006 roku, od poczatku jestem wlascicielem. Poczatkowo wleciała mapa na około 150ps przy 50kkm, potem przy 80kkm zmienilem wtryski, turbo od 320d, mapa. Wypluł 215ps, w 2009 było to bodajze. Ostatnio cos tam znow grzebalem i zrobilismy mapke na 200ps 450nm i tak sobie tym jezdze niekiedy. W wiekszosci od roku stoi, bo mam zazwyczaj auta firmowe. Z rozrzadem m47n2 nie ma problemów. Ty
z ciekawości, jakieś są modele premium Koreańcow? :)


@kipowrot: zawsze smiecham jak ktos mi pisze ze koreance maja premium xD wsiadasz, kazdy plastik przy dotyku ugina sie jak kartka papieru, wszystko skrzeczy, wszystko skrzypi, wszystko wydaje sie byc takie mega tanie, ze az strach polozyc telefon na deske rozdzielcza, bo masz wrazenie, ze sie zapadanie xD ostatnio jechalem "premium" stingerem, przy 140kmh w srodku jest tak glosno, jakbym jechal z otwartymi