Wpis z mikrobloga

Wprawdzie wysyłam mało, ale wczoraj dopiero odkryłem tę magiczną opłatę za przesyłkę z 18 listopada. Również Gabaryt A. Wysłałem reklamację. Ale czy ktoś z was otrzymał potwierdzenie przyjęcia reklamacji na e-mail? Ja otrzymałem tylko kod reklamacji po wypełnieniu formularza
  • Odpowiedz
Ńadal cisza, tralalalalal~~~~ myślę, ze po nowym roku zrobię tak jak @rafiirsko i napiszę do allegro, tam poważniej podchodzą do spraw, bo nawet w 2gi dzień swiąt mi odpisali jak miałam problem z wypłatą środków z allegro.
  • Odpowiedz
Nie wiem jak u Was, ale u mnie:
"w związku ze zgłoszoną przez Państwa reklamacją dotyczącą przesyłki o numerze informujemy, że zgodnie z cennikiem opłata za zmianę gabarytu przesyłki została pobrana prawidłowo. Zgodnie z Regulaminem świadczenia usługi „,Paczkomaty 24/7” przez InPost Paczkomaty Sp. z o.o. operator ma prawo do weryfikacji przesyłki""
  • Odpowiedz
Mam to samo.....dziś otrzymałem odpowiedź na złożoną reklamację dnia 4 grudnia:
ODPOWIEDŹ NA REKLAMACJĘ IPR...

Szanowni Państwo,

w związku ze zgłoszoną przez Państwa reklamacją IPR... dotyczącą przesyłki o numerze 6616...... informujemy, że zgodnie z cennikiem opłata za zmianę gabarytu przesyłki została pobrana prawidłowo. Zgodnie z Regulaminem świadczenia usługi „,Paczkomaty 24/7” przez InPost Paczkomaty Sp. z o.o. operator ma prawo do weryfikacji przesyłki:
  • Odpowiedz
  • 1
Przecież w ich regulaminie nie ma nawet opłaty o takiej wysokości.
Po drugie wymiary gabarytu B są *do...*, a nie *od... do...*
  • Odpowiedz
dostałem:

Szanowni Państwo,

w związku ze zgłoszoną przez Państwa reklamacją IPR10269240 dotyczącą przesyłki o numerze 697500376848340129013555 informujemy, że zgodnie z cennikiem opłata za zmianę gabarytu przesyłki została pobrana prawidłowo. Zgodnie z Regulaminem świadczenia usługi „,Paczkomaty 24/7” przez InPost Paczkomaty Sp. z o.o. operator ma prawo do weryfikacji przesyłki:



WYMOGI
  • Odpowiedz
odpisałem:

Witam
Czyli zgodnie z regulaminem opłata została naliczona nieprawidłowo. Ponieważ paczka miała wymiary mniejsze niż deklarowane.

Wg regulaminu w przypadku paczki o wymiarach wyższych niż deklarowane zostanie naliczona opłata za weryfikację.
  • Odpowiedz
@marrianoss: @ethize: @Aer: @:szadus @WojciechKadziolka: Panie Wojciechu ... proszę o zapoznanie się z ostanimi wątkami. Z tego co wychodzi to Pana zapewnienia poszły z wiatrem, który napadł na Polskę ze Wschodu i przywiał zimę dla większości nadawców Inpost.

koledzy pytanko .... czy odwołanie trzeba wysłać listownie??? W ostatnim zdaniu nie jest określone jak chłopowi na granicy:

Od niniejszej odpowiedzi na reklamację przysługuje Państwu prawo
  • Odpowiedz
@ethize: czytałem ich regulamin .... dokładnie przeczytaj to co napisałem wcześniej
.
wg niego zdanie:
zweryfikowanym zgodnie ze zdaniem poprzedzającym

jest użyte tylko w przypadku paczek
  • Odpowiedz