Wpis z mikrobloga

@proce55or: Daj znać czy coś załatwisz. Generalnie nalicza to wtedy jak masz np paczkę nadaną jako "A", a skrytek tego rozmiaru już nie ma wolnych, to sobie kurier przy paczkomacie zmienia, że wrzucił do "B" albo "C" i ty jako nadawca za to płacisz.
  • Odpowiedz
@proce55or: najlepsza beka, ze jak sobie coś wyślesz jako "C" (czyli bez Allegro najdroższa opcja) i kurier wrzuci do "A" to idąc ich tokiem rozumowania powinni ci jeszcze pieniądze oddać :D
  • Odpowiedz
Szanowni Państwo,

Informujemy, iż w systemie bilingowym mogło dojść do nieprawidłowości przy naliczaniu opłat za przesyłki paczkomatowe nadane przed 1 grudnia. Dopłaty, które zostały niepoprawnie naliczone w związku z deklarowanym rozmiarem paczek, zostaną zwrócone na właściwe konto w Managerze Paczek, najpóźniej w ciągu 7 dni, czyli do 11 grudnia. Operacja nie wymaga składania reklamacji. Problem został już rozwiązany i obecnie opłaty są naliczane prawidłowo.
W imieniu firmy InPost przepraszamy za powstałe niedogodności.
  • Odpowiedz
Tak mi też pobrali opłaty za nieprawidłowy gabaryt paczki Paczkomatowej i to za kilka paczek, oczywiście paczki wkładam sam do paczkomatu z rozmiarem A i jakoś mi się zmieściły ..., tak samo jak kurierowi bo jako A zostały dostarczone. Bo była by zmiana w systemie, kolejny pomysł na naciąganie klientów.

@WojciechKadziolka: Ciekawe ... dalej wiszą u mnie na koncie, a na infolinii kazali zgłosić reklamację. I do każdego zgłoszenia wypisywać beznadziejny
  • Odpowiedz