Wpis z mikrobloga

Program 500 plus to skrajna niesprawiedliwość. Całkowite zaprzeczenie jakiejkolwiek moralności i etyki. Jest bardziej bezczelny, niż złodziej, kradnący Ci portfel z ręki. Złodzieja można ukarać, państwo jest całkowicie bezkarne, do tego chwali się swoim złodziejskim sukcesem na lewo i prawo. Program, który miał wspomagać demografię. Oficjalnie program "likwidujący ubóstwo". Jak ja was nienawidzę beneficjenci 500 plus, jak ja was gorąco nienawidzę, czystą, płonącą nienawiścią.

#bezwulgaryzmow
#dobrazmiana #bekazpisu #biznes #polityka
  • 67
@VrubeL: niestety problem z programami socjalnymi jest taki, że jak raz coś zostanie wproadzone to już potem w #!$%@? ciężko jest to odwołać (np. przymusowe ubezpieczenia społeczne, czy 500+). Nie ma szans, żeby następne wybory wygrał partia, która zlikwiduje ten antyludzki program, niezależnie od tego jakby była liberalna. Jedyna opcja to stopniowa likwidacja, czy też modyfikacja.
@karczochh: byłeś kiedyś na Mazurach?
@brr1989: ja też nie mam 500+ ale nie #!$%@?ą mnie biedni z Mazur (taki przykład podaje bo byłem i widziałem) tylko takie lisy co narzekają ale biorą bo im się należy, dlatego uważam, że idea jest dobra ale dla naprawdę biednych.
innego obietnica, co innego realizacja, więc mam to w dupie


@Sensu_Stricto: dlatego PiS wygrał wybory i będzie rządzić do końca świata

obiecał i obrotnice 500+ spełnił co dla 90% głosujących było miłą odmianą po obiecankach nie podwyższania VATu, a potem podwyższeniem go
polityka to czysty PR, czy wam się to podoba czy nie

zresztą, tak gnijecie z PiSu, a jak tak czytam niektórych, to jeszcze większe łapówki i odprawy byście brali
@niochland: brać łapówę i odprawę, to co innego jak #!$%@?ć 35 miliardów rocznie, przekupując kilka milionów kretynów :)
jak mówię, te pieniądze są wywalone w błoto i mogłyby być wykorzystane na całkowitą przemianę naszego kraju.
35 miliardów na inwestycje rocznie. Nie wiedzielibyśmy co z forsą robić. Można przykładowo za tą kwotę przywrócić przykładowo żeglugę rzeczną.
@brr1989: kurde, no powiem Ci, że takie 500 to trochę mało, ale zawsze to takie miło zaskoczenie na koniec miesiąca, przychodzi mi powiadomienie o nowym przelewie, patrzę a to podatki od brr1989, i to takie miłe. Dzięki xD
@wojtas_mks: Chciałbym w to uwierzyć, ale #!$%@? swoją największą szansę na wejście w ostatnich wyborach przez protokół Hitler - zawsze się trochę przegrywa 4,76% xDD Nie uda się już nakręcić drugiej takiej spirali korwinizmu jak ostatnio. Z korwinizmów się wyrasta, mimo że wyrosłem to na Jonasza głos oddam bo nie ma na kogo nawet xD Ale teraz młodzież się od niego odwróciła i generalnie politykę ma w dupie, więc następne wybory