Wpis z mikrobloga

Co te EA i DICE odwalają z BF5 to jedeno wielkie xD.

- Zapowiedź BF V, druga wojna światowa, gracze się cieszą;
- Pierwszy trailer xD - kobieta android, kolorwe smerfy, wybóchy i pościki. Tak został ukazany największy konflikt zbrojny w dziejach;
- Gracze oburzeni, fala niezadowolenia się wylała na EA (który już raz xD?). Gracze na reddicie piszą co konkretnie im się nie podoba, wątki są usuwane szybciej niż zapowiedzi rządu odnośnie nowych podatków;
- EA i DICE mówią, że wiedzą lepiej;
- W sumie to zaczeli stonować te kolorki, ale dalej uparcie - women first;
- Przy okazji w multi z samolotów wyskakują niemieckie kobiety z C-47 - to tyle jeśli chodzi o oddanie klimatu tamtych czasów;

- Nie przeszkadza to EA podczas premiery w Szwecji. Zaczyna etykietyzować graczy którym nie podoba się kierunek BF'a wyświetlając klika skrajnych zdaļ wyrwanych z kontekstu (Stalin i Lenin approves) - tak to się rozmawia z community xD.

Rynek zweryfikował - nowy BF nie sprzedaje się za dobrze, tak samo rynek zweryfikował model pay to win w Battleforncie 2, tak samo rynek zweryfikował BF Premium. Ciekawe kiedy rynek tak bardzo zweryfikuje g---o podejście EA i że ci już przestaną w ogóle produkować takie crapy.

Ah te czasy starego Call of Duty który potrafił ukazać wątek kobiet z rozumem i godnością człowieka.

Branża gier wyskobudżetowych to jeden wielki śmierdzący rak i syf.

#battlefield #bfv #gry #pcmasterrace #ps4 #xboxone #xone #ea
B.....o - Co te EA i DICE odwalają z BF5 to jedeno wielkie xD.

- Zapowiedź BF V, d...

źródło: comment_cAPWdk7Hhd6fg8Fo5DEFBZNYlywVBAG0.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bratkello: angry joe to dobrze podsumował, jybac to czy grasz robotem czy murzynem, tylko że gra jest nudna i wykastrowana. Wszędzie napisy że zaraz coś będzie i co z tego skoro już na starcie nikt w to nie gra. Czekam aż anthem będzie śmieciem i zamkną bioware, potem dice i zostanie im śmieszna fifa którą kupują ludzie zombie. No i nudne simsy
  • Odpowiedz
@Wolvi666 po co klamiesz? nie kazdy moze reanimowac, chyba ze podnosi kumpla z 4 osobowego skladu
i nie rozumiem do czego piejesz, w kazdym bfie bronie byly ograniczone klasowo bardziej lub mniej
@Mnichuy: ten grubas i rzetelnosc, zartujesz sobie? widzialem kawalek jego recenzji, on tam powiedzial ze model obrazen broni dla medyka jest taki sam dla kazdej broni, klamstwo
wejdz sobie na jego profil, gosciu ma 0,73 k/d i
  • Odpowiedz
@Vandal: Właśnie przejrzałem ofertę Origin Access i jestem mega zaskoczony - pozytywnie. Nawet biorąc tańszą opcję, jest sporo gier w które chciałem zagrać. Wow, tyle zajebistych tytułów za $5 / miecha? Mad Max, Tyranny, Projec Highrise, Surge, This is Police. Dzięki za info.
  • Odpowiedz
@Ofacet: To powiedz to graczom, bo nikt nie chce grać medykami, bo gra zmusza ich do walki close-combat, a grając na średnich i dalekich dystansach, są bezbronni i nie chcą nimi grać.

@aleroc: W BF4 każda klasa miała dostęp do pierdyliarda broni wspólnych jak karabinki wyborowe, krótki karabinki, PMy czy strzelby, a rkmy wyborowe karabinki były przypisane do klas i ile było tych broni. A nie 8 czy
  • Odpowiedz
@aleroc: I tu jest samo sedno sprawy, szczerze mówiąc - mam w dupie gdzieś te czy postać będzie miała haki na rękach czy nie - i tak od tego odeszli, ale wszyscy 'widzieliśmy na trailerze to w grze też to jest' - gra ma bawić, jest dynamiczna - a jak komuś nie odpowiada tempo gry - zawsze może wybrać inny tryb gry. Ja bawię się świetnie i w BF1 i
  • Odpowiedz
@aleroc: to że się pomylił z jednym aspektem recenzji nie oznacza że cała recenzja to g---o, zrobiłeś to samo tylko w drugą stronę. Wybrałeś jedną rzecz która Ci się nie spodobała i tyle. A jak skomentujesz ubogi wachlarz broni, nudne mapy, spawn kille arta, masa kontentu wkrotce i puste serwery, to też wyobraźnia grubasa z głodu?
  • Odpowiedz
@aleroc: Ja już sobie dawno odpuściłem dyskusje o BF V na tym portalu bo większość opinii pochodzi od ludzi, którzy nawet w grę nie grali i powtarzają to co przeczytali lub usłyszeli od innych (i w sumie nie mam pojęcia gdzie można rzetelnie porozmawiać). Mi się podoba, gra mi się najlepiej od BC2. Jej największym problemem jest upośledzony start kampanii marketingowej
  • Odpowiedz
@borsuczki_robio_sztuczki: Tylko w tym tańszym BF ma chyba ograniczenie czasowe 10h. Nadal spoko żeby wyrobić sobie własną opinie.

@Wolvi666: Piedolisz internetowe głupoty bo nie grałeś. Medycy są mega potrzebni bo inni mogą reanimować tylko 3 pozostałych członków oddziału a medyk każdego. Do tego robi to szybciej (animacja trwa i łatwo zginąć) i przywraca full HP. Na średni dystans ma też połowę broni które robią robotę (np MP-40). Do tego mają nieskończone leczenie więc można dłużej grasować.
Natomiast pierdyliard broni w BF4 to był rak. Klasy były przez to rozmyte, był miliard dodatków do każdej broni g---o robiące, a połowa serverów i tak zabraniała korzystać z wielu broni (szczególnie karabinki wyborowe)

@Bratkello: To była singlowa gra. W sieciówkach ci którzy robią ostry realizm kończą z malutką publiką, bo okazuje się że gracze tylko lubią o
  • Odpowiedz
@Bratkello: jak oddzielisz cała warstwę s----------a od samej gry, to wychodzi, że gameplayowo i gunplayowo to jeden z lepszych Battlefieldow.
Contentu trochę mało, ale można było się tego spodziewać, gdy zrezygnowali z płatnych dodatkow
  • Odpowiedz
@Mnichuy: jak ubogi wachlarz broni? na pewno wiecej niz w bf1 gdzie bronie roznily sie miedzy soba tylko specjalizacja i byly po 3 wersje tego samego modelu broni xd nudne mapy? no jak to, przeciez sa zroznicowane, masz snieg, mapy miejskie ktorych brakowalo w 1, exploity w postaci spawn killow zawsze towarzszyly battlefieldom na premiere, w wczesniejszych odslonach base rape byl na porzadku dziennym i nic nie zrobili, trzeba bylo
  • Odpowiedz
@Mnichuy: jakie dlugie szukanie serwerow? XD przeciez w tej grze jest staroszkolna wyszukiwarka serwerow i nie ma bata obojetnie o ktorej godzine zebys nie znalazl chociazby jednego pelnego serwera nawet jesli zyjesz w p---------j afryce... gra sie podobno slabo sprzedala ale nie na tyle slabo zeby byl problem z znalezieniem kogos do gry
  • Odpowiedz
@aleroc: No jeśli masz rację, to powinieneś zrobić swoją recenzję. Kilka milionów osób przekonał wyżej wymieniony grubas i jeśli masz opinie całkiem przeciwną to zrób kontr materiał, a nie dziw się że ludzie idą za nim bo jest charyzmatyczny bo mu się chce robić materiały.
  • Odpowiedz