Wpis z mikrobloga

@Zergall: Napisałbym żebyś coś zrobił, ale mogliby mnie za to oskarżyć.
Jak można jeszcze inaczej uświadamiać kierowców?

Ej dobra zjeby w puszkach, nie możecie wjeżdżać na pełnej na pasy jak macie czerwone światło, a piesi zielone, bo może kogoś potrącicie!


wtf dude
I tak przecież w końcu będzie wina rowerzystów i tak ¯\_(ツ)_/¯
dziś to wyjątkowo słabo pasy widać jak się jeździ, uważajcie
Lepiej wrócić kilka minut później do domu ale w jednym kawałku.
@kasa nie brzmi skandalicznie. Przecież kierowcy maja jasno powiedziane, że mają się zatrzymać, że mają uważać, że mają nie wyjeżdżać w pieszych bo mogą ich zabić! Warto apelować do pieszych, żeby uważali na kierowców bo tam może siedzieć debil albo zwykły człowiek, który popełnił błąd
@Wyrewolwerowanyrewolwer: bo zasugerowałeś, ze główna winę ze wypadek odpowiada ofiara, która przechodziła na zielonym świetle. Od strony kołobrzeskiej kiedyś mnie idiota tez prawie potrącił bo postanowił na pełnej #!$%@? skręcić na swoim zielonym w prawo. I co dało ze się rozejrzałem jak ziomek pojawił się znikąd i tylko dlatego ze go usłyszałem odskoczylem. Mówienie przy potrąceniu na zielonym świetle, ze ofiara mogła się rozejrzeć można przyrównać do gadania, ze ofiara gwałtu
@korpoRator: wypominanie pieszym, ze nie rozejrzali się na zielonym (na jakiej podstawie), nazywając ich ‚dzieciaczkami’, całkowicie pomijając ,uświadamianie’ kierowców, by zatrzymywali się na strzałce, jest skandaliczne bo próbuje przerzucić odpowiedzialność za wypadek w stronę ofiary, podobnie jak próbuje się przerzucić ja na ofiary np gwałtów (bo ktoś się złe ubrał).
@kasa wg mnie nic nie próbuje sugerować ani zrzucać winy na pieszych. To zwykły apel aby brać pod uwagę, że kierowca może popełnić błąd albo być zwykłym debilem więc lepiej być ostrożnym niż nie żyć.
Edit: I porównanie do gwałtu gdzie jest to działanie celowe to już serio brzmi jak pieprzenie jakiegoś dzieciaka...
wypominanie pieszym, ze nie rozejrzali się na zielonym (na jakiej podstawie), nazywając ich ‚dzieciaczkami’, całkowicie pomijając ,uświadamianie’ kierowców, by zatrzymywali się na strzałce,


@kasa: stek bzdur
dorobiłeś sobie chochoła po czym go ładnie spaliłeś

OP nigdzie nie napisał że winna jest piesza, kierowcy nie muszą przestrzegać przepisów ani nie napisał że nie należy edukować kierowców
NIGDZIE