Wpis z mikrobloga

@MacronT1000 mi babcia odmowila, miałam może osiem lat, jak dostawałam po piątaku na lody i miałam ich za dużo, więc powiedziałam, że nie trzeba tak od tamtych pamietnych wakacji już mi nie dawała pieniędzy do rąk :/kuzynce by kupowałam nam lody, lub dla moja matkie by mi pokupowac ubrania. Ehh i po co ta skromność...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arabkostek: może z babcią nie ale z wujkiem tak. Kiedyś, pół życia temu, wujek poprosil mnie o pomoc, pojechałem cały dzień się urubilem jaj dziki bo liczyłem na jakąś kasę. Oczywiście po robocie wujek wyjmuje 2 stówy a ja mówię "Nie, wujku no co ty" ślina już mi ciekła ale chciałem być kulturalny i myślałem że wujek odbije piłeczkę a on "No dobra i schował kasę"
@Suck_My_Duck to definitywnie nie było żadnego numerku, a zero, które mogłoby widnieć w statystykach również i obok twojej samooceny ;) bo nie sądzę aby #chad byłby chociaż przez chwilę zainteresowany ciśnięciem obcej dupy na wykopie i to jeszcze bez żadnych podstaw. Ciśnij pryszcze małolacie ;d
@Suck_My_Duck my bad, inteligencją nie grzeszysz, to jeżeli już miałam uwierzyć w twoje wielokrotne moczenie to myślałam, że chociaż wyglądasz i wyrywasz. Narysuj. Tylko co konkretnie byś chciał? Twój wyimaginowany stosunek w jednym obrazku? ;)