Wpis z mikrobloga

@zpord: ja ostatnio maila dostałem z treścią, że paczka przyzjdzie jakoś o 11, a okazało się że kurier był już o 10. Na szczęście następny dzień miałem wolny i udało mi się dobiec do drzwi zanim zdążył odjechać.
  • Odpowiedz
@zpord: no i dobrze, jazda z tymi kurierami, s--------y, albo im się paczek nie chce nosić i zostawiają od razu w punktach i trzeba po nie dymać, albo zostawiają paczki u sąsiadów bez powiadomienia. lałbym.
  • Odpowiedz
@BajerOp: nie, zdrowomyslacy jestem. Place niecale 12 zl i dostaje adekwatna usluge. Gdy dostaje smsa z nr telefonu i wiem ze moge nie byc w miejscu docelowym to dzwonie zanim kurier pojawi sie na osiedlu i prosze o dostarczenie do pinktu etc. Abstrachujac od tego, iz kurier wcale nie ma obowiazku dzwonic i uprzedzac o wizycie u jasniepana. Nb Z tego co widze wiekszosc ma problem z tym, ze zamawia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@lukaszzz: coś ci się pomieszało, nie ważne ile kosztuje usługa, jeżeli firma deklaruje się dostarczyć paczkę to ma to zrobić. To jakbyś poszedł do knajpy i kelnerka by cię zawołała po menu bo jej się nie chce iść do ciebie. Po za tym tu widać, że ktoś czekał na paczkę a kurier nawet nie raczył zajrzeć.
  • Odpowiedz
@BajerOp: polecam przeczytac regulamin uslug plus dowiedziec sie ile wplywu na prognoze dostarczenia przesylki ma kurier. Autorowi komentarza ze zdjecia sloma z butow wystaje i nie uwazam bym sie pomylil w swojej ocenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lukaszzz:

nie, zdrowomyslacy jestem. Place niecale 12 zl i dostaje adekwatna usluge. Gdy dostaje smsa z nr telefonu i wiem ze moge nie byc w miejscu docelowym to dzwonie zanim kurier pojawi sie na osiedlu i prosze o dostarczenie do pinktu etc.

Oho, kolejny.
Jeśli firmy przewozowe zaczną oferować coś w
  • Odpowiedz
Kolega właśnie złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, jak mu właśnie taki dzban sam się podpisał na odbiorze, jeszcze pomylonym nazwiskiem (np. zamiast tellet było lellet) i niech mu chociaż trochę smrodu koło d--y narobi, bo trzeba to bydło temperować albo skończy się tak, że to ty do jaśniepana kuriera będziesz musiał jeździć...


@tellet: no i prawidłowo postąpił

Wtedy w porządku, w przeciwnym wypadku każdy ma w ciulu że komuś mało
  • Odpowiedz