Wpis z mikrobloga

WOT, wizualizacja genialności tego przedsięwzięcia... ¯\_(ツ)_/¯ A propos tego znaleziska i jednego z komentarzy.

Słusznie, ostatnio pod Kaliszem widziałem jak ćwiczyli, biegali i kucali pod małym laskiem, udawali obronę, ćwiczyli szyki bojowe - mieli takie (tu nie żart) plastikowe AK-47 z odpustu i granaty hukowe, z prawdziwych rzeczy mieli krótkofalówki - także jest bezpiecznie.

Na oddział składało się 4 z porządną otyłością, 3 panienki, reszta jakieś chuchra i w miarę wyglądający dowódca - instruktor bawiący się smartfonem a w ręce trzymał torebkę foliową z podgrzybkami- mam gdzieś nawet zdjęcia tej przezabawnej grupy. Także śpij spokojnie.


Wołam @tekbbar: możesz coś więcej napisać?
#wojna #wot #rosja #czarnyhumor #heheszki
xandra - WOT, wizualizacja genialności tego przedsięwzięcia... ¯\\(ツ)\/¯ A propos teg...

źródło: comment_nHrdc6ulxX9O2AqTZEv6qwbIaM9aoAP0.jpg

Pobierz
  • 374
  • Odpowiedz
@xandra: dlatego nie lubię rozmów online. Łatwo coś źle poprzez tekst zinterpretować i przypisać nadawcy złe intencje.

Ja takich ludzi jak Ty spotkałem sporo. Człowiek może być rambo, a i tak powiedzą, że jak z wojska to debil i mięso armatnie. Wiesz, przykro się robi jaki ludzie mają stosunek do wojska, do policji, gdy potem słyszysz, że koledzy zginęli. Albo, że kolegę z kryminalnej ćpuń-włamywacz ugryzł i zakaził żółtaczką typu
  • Odpowiedz
@xandra: z niewolnika nie ma pracownika. Twoje pytania świadczą o tym, że tematu nie znasz. Zawsze może być lepiej, oczywiście. Nie oczekuj, że wszystko będzie poukładane po 2 latach funkcjonowania. Ja zacznę krytykować, ale jak minie sensowny czas. Teraz, po 2 latach czuje dumę, że tak dużo osiągnięto. Politykę mam w dupie i do tego nie mieszam. Wszystko rodzi się w bólach, powtarzam. Jeżeli chcesz to opowiem Ci o tym
  • Odpowiedz
Mówiłem że jesteś zaskrońcem, januszem obrony narodowej, że masz fetysz na punkcie wszystkiego co z maciarem jarkiem i pisem związane

Myślałem, że chociaż trolem jesteś, ale to trola ci daleko, skoro karabin (w tym wypadku naszej rodzimej produkcji) kojarzy ci się z csem:D:D

Jeszcze raz:

#januszeobronynarodowej
  • Odpowiedz
@PawEHO: To już coś.

@sezamus: Takie ryzyko zawodowe, każdy wiedział na co się porywa i co może stracić. A jak już straci zdrowie, to państwo go oleje, da malutką rencinę i tak się kończy kariera bohatera.

@1908: Tobie Wąski chyba sufit
  • Odpowiedz