Wpis z mikrobloga

WOT, wizualizacja genialności tego przedsięwzięcia... ¯\_(ツ)_/¯ A propos tego znaleziska i jednego z komentarzy.

Słusznie, ostatnio pod Kaliszem widziałem jak ćwiczyli, biegali i kucali pod małym laskiem, udawali obronę, ćwiczyli szyki bojowe - mieli takie (tu nie żart) plastikowe AK-47 z odpustu i granaty hukowe, z prawdziwych rzeczy mieli krótkofalówki - także jest bezpiecznie.

Na oddział składało się 4 z porządną otyłością, 3 panienki, reszta jakieś chuchra i w miarę wyglądający dowódca - instruktor bawiący się smartfonem a w ręce trzymał torebkę foliową z podgrzybkami- mam gdzieś nawet zdjęcia tej przezabawnej grupy. Także śpij spokojnie.


Wołam @tekbbar: możesz coś więcej napisać?
#wojna #wot #rosja #czarnyhumor #heheszki
xandra - WOT, wizualizacja genialności tego przedsięwzięcia... ¯\\(ツ)\/¯ A propos teg...

źródło: comment_nHrdc6ulxX9O2AqTZEv6qwbIaM9aoAP0.jpg

Pobierz
  • 374
  • Odpowiedz
@xandra: Ech po prostu się naczytałaś za dużo nagłówków wiadomości w internecie, rozumiem cię. Też kiedyś uważałem, że posiadam wiedzę w niektórych dziedzinach. Najlepszym lekarstwem na to jest przeczytanie trochę wartościowych książek i artykułów, dyskusja z ludźmi którzy znają się na tematyce. Można więc uznać, że ten stracony dzień w którym próbujesz udowodnić swoją rację, jest jednym z twoich pierwszych kroków ku prawdziwej wiedzy.
  • Odpowiedz
@xandra: proszę cię. Politycy zawsze gadają swoje. Ja nie o polityce. Nie jestem Misiewiczem, aby bronić Macierwicza. Dobre, co wprowadził, to ochrona emerytalna i zdrowotna szeregowych na kontraktach i utworzenie WOT. Z caracalami wpadka absolutna. Relokacja czołgów to kwestia do analizy, bo są argumenty za i przeciw.

Z tym sprzętem dla wojska jest tak, że w budżecie MON jest nadwyżka (4 mld PLN w 2017). Dowódcy jednostek i rodzajów sił
  • Odpowiedz
@MariushxD: Wiedza ogólna i odrobina logiki często są wartościowsze od durnego wbijania czegoś na pamięć bez możliwości pomniejszej tego analizy.

@sezamus: Takich afer to było więcej, ostatnia chyba z systemami meteorologicznymi. A jakieś wozy opancerzone, żeby nie zginąć tak od razu w głupi sposób? Wiesz jak powstają nadwyżki budżetowe za czasów PiS? Opóźnia się termin zwrotu VAT.
  • Odpowiedz