Wpis z mikrobloga

WOT, wizualizacja genialności tego przedsięwzięcia... ¯\_(ツ)_/¯ A propos tego znaleziska i jednego z komentarzy.

Słusznie, ostatnio pod Kaliszem widziałem jak ćwiczyli, biegali i kucali pod małym laskiem, udawali obronę, ćwiczyli szyki bojowe - mieli takie (tu nie żart) plastikowe AK-47 z odpustu i granaty hukowe, z prawdziwych rzeczy mieli krótkofalówki - także jest bezpiecznie.

Na oddział składało się 4 z porządną otyłością, 3 panienki, reszta jakieś chuchra i w miarę wyglądający dowódca - instruktor bawiący się smartfonem a w ręce trzymał torebkę foliową z podgrzybkami- mam gdzieś nawet zdjęcia tej przezabawnej grupy. Także śpij spokojnie.


Wołam @tekbbar: możesz coś więcej napisać?
#wojna #wot #rosja #czarnyhumor #heheszki
xandra - WOT, wizualizacja genialności tego przedsięwzięcia... ¯\\(ツ)\/¯ A propos teg...

źródło: comment_nHrdc6ulxX9O2AqTZEv6qwbIaM9aoAP0.jpg

Pobierz
  • 374
  • Odpowiedz
@xandra: świat jaki jest każdy widzi. Ale wymyślanie ze OT to wojsko stworzone przez PiS do walki z własnym krajem to bullshit i koncepcja podobna do Reptilian. Mam wrażenie ze takie rzeczy piszą tylko osoby które nie maja o tym zielonego pojęcia, za dużo się naczytały bzdur w internecie, a teraz sieją jakaś gownoburze w internecie. Nie szkoda Ci na to czasu?
  • Odpowiedz
@baranska_a: Przecież @NukeOps: już mnie podpierdzielił i nasyła na mnie jakiegoś pułkownika, próbuje zastraszyć. Może to tylko trolling, a jeśli nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@NukeOps: Yhm, nawet nie wiesz jak bardzo mnie to nic nie obchodzi. Za poglądy tu się jeszcze ludzi nie aresztuje, ale brakuje ci takich czasów, prawda? Oj to ORMO, chciałoby się, żeby wróciło, prawda?

@Dawkins_Wszechwiedzacy:
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Napisałam tylko kiedyś, że jak Trump zacznie strzelać do bezbronnych uchodźców, to będzie ludobójstwo. Podobnie jak robią to Żydzi z nieuzbrojonymi Palestyńczykami.
  • Odpowiedz
@baranska_a: Już był tu taki, co mi groził znacznie poważniej, stracił konto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten też ma spore szanse.

@JudzinStouner: Pewnie tak, ale jeśli otworzą ogień z broni ostrej i zginą ludzie to pozamiatane. Nie jestem za uchodźcami, ale prawa człowieka ma każdy, niezależnie od tego kim jest... pomijając oczywiście zwyrodnialców.

@NukeOps: Chyba pozbawię cię przyjemności komentowania w moich wpisach.
  • Odpowiedz
Na razie to się rozganiało chcących takie marsze blokować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xandra: oraz ochraniało się "marsze nacjonalistów", także będziesz ich ochraniać także. A skoro jesteś z Częstochowy, to koledzy z #mirkomodlitwa będą chronieni przez ciebie przy wchodzeniu z pielgrzymkami na Jasną Górę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chichot losu z tym twoim byciem policjantką (pomijając gabaryty, przez które żaden
  • Odpowiedz