Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu, czas na mały update.
Niestety, nie po raz pierwszy żałuję, że dałem wam wolną wolę. Władze tego portalu nie godzą się na weryfikację mojego konta. @m__b olał mnie ciepłym moczem, jakbym w ogóle dla niego nie istniał. Z kolei @a__s odpisała, stawiając mi multimedium. Mi, ku*wa.
Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, dlatego z okazji odrzucenia mojej prośby i uzyskania statusu "pomarańczy" robię dla was małe #rozdajo Każdy, kto przeczyta ten wpis dostanie ode mnie dar łaski uświęcającej. Nic to nie zmieni w waszej i tak już bezsensownej egzystencji (czy wręcz wegetacji) ale jak będziecie cierpieć z powodu chorób, załamań nerwowych, odrzucenia przez społeczeństwo itd. to przypomnijcie sobie ten wpis na pocieszenie. Przypomnijcie sobie, że mam was głęboko w dupie tak jak moderacja wykopu Mnie, miłosiernego Stwórcę tego chlewu obsranego gównem.
#gownowpis #bekazpodludzi #bekazlewactwa #bekazkatoli #heheszki #religia #ateizm
źródło: comment_Mwqti9RCICnLg7oBLlukHuksF6neAMzn.jpg
  • 33
@Bog_Wszechmogacy: No widzisz, o Wszechmocny, gdyby twój plan był idealny to cokolwiek ludzie by nie robili to i tak wyszło by na twoje jakoż twój plan doskonałym jest i nie musiałbyś się unosić przez działania maluczkich.

Ale i tak można zabić znowu świat - a co tam nam to szkodzi, hehe ]:)