Wpis z mikrobloga

@Goronco: #!$%@?, wy sero istniejecie. Łudziłem się że to jakieś memy z generatorów, ale powoli jednak dociera do mnie że wy serio takie cipki z siebie robicie w rozmowach z kobietami. Nikt nikomu nie każde być jakimś samcem alfa od razu, ale normalnie gadać, a nie sobie #!$%@?ć na starcie.

Ja #!$%@? :D
  • Odpowiedz
@Goronco: Jak będziesz z siebie ofiarę robił to zbyt daleko nie zajdziesz. W rozmowie raczej starasz się podkreslasz swoje plusy o wyglądzie w najgorszym razie możesz o sobie napisać że wyglądasz przeciętnie
  • Odpowiedz
@Goronco: I jeszcze jedno uważasz się za brzydkiego a i tak gadasz na tym tinderze czy badoo z dziewuchami. Ja na ostatnich 30 wiadomości na badoo mam zero odpowiedzi, na tinderze ani jedną osobą mnie nie sparowało nigdy. Kłopot masz w psychice nie wyglądzie
  • Odpowiedz
@Goronco: gościu, weź się w garść, a nie wrzucasz takie wysrywy na mirko. Od 5 lat nie pisałem na wykopie, ale jak ciężko mi przejść obojętnie obok takich idiotycznych wywodów. Współczuję kobietom z Waszego pokolenia, że muszą tolerować takie pipy. Tu nie chodzi o wygląd, czy portfel, tylko o to, co Wam siedzi w głowach.
  • Odpowiedz