Wpis z mikrobloga

@AmonGoeth bo Stoffel wygrał wszystko, a w F1 trochę przepadł. Wydaje mi się, Russell też jest takim nijakim kierowcą, w tych cudzych seriach sobie radzi, a F1 to jednak całkiem coś innego. Norris ma tą zadziorność
@AgneloMirande: @AmonGoeth: Tak naprawdę wiele zależy od tego, na jaki bolid trafią i jak zaprezentują się na tle swoich rywali.

W kategoriach juniorskich Russell raczej z Norrisem wygrywał, jeśli gdzieś tam się spotkali, natomiast jest o półtora roku starszy - nic więc z tym dziwnego. Wiekiem bliżej mu do Leclerca.
@YourShadow9: @rooger:
Wszyscy piszą o rywalizacji "Ciężki rywal" "wyjątkowo konkurencyjny" itd.
Wydaje mi się że to akurat jedno z ostatnich rzeczy której trzeba w Williamsie, w tym teamie musi zapanować spokój i skupienie na pracy organicznej, brak dzielenia na P1 i P2. Jeżeli Williamsowa zdecyduje na budowanie teamu wokoło jednego z tych kierowców to może się to niestety odbić czkawką. Nie na etapie budowania zespołu na nowo i ewaluowania projektu
@AmonGoeth: Kubica jest jako rozwojowy nowego bolidu. Nie obecnego. Dlatego brakuje Ci tego elementu. Oni nie starali sie naprawiac tego auta tylko cały rok starali sie rozkminic czego cfd sie tak pomylilo. Tym bardziej podnosic osiagow. Oni probowali budowac auto na 2019.

Williams jest za biedny zeby zmieniac cale auto poza tym to chyba zabronione. Oni po 4 wyscigach wiedzieli w jak glebokiej dupie sa. Do tego jeszcze stroll odszedl. Dlatego
@AgneloMirande: Ale co ty gadasz, przecież Russel > Norris. Obecny sezon #f2 w pełni to udowadniał na każdym kroku. Norris Miewał tylko przebłyski dobrej jazdy, częste błędy, czy tez brak tempa w przeciwieństwie do równej formy Russela. Norris miał się bić z Russelem o mistrzostwo, a tymczasem lepiej mi się oglądało w walce na torze jego kolege z zespołu Sette Camara, który gdyby nie pech i brak udziału w Monaco, to