Wpis z mikrobloga

Sam nie wiem czy zerwać z różowym przegrywem. Z jednej strony były miłe chwile i mi jej bardzo żal. Przestała mi się podobać po tym jak zobaczyłem ją bez ubrań i jak ciśnienie mi zeszło, będę się czuł #!$%@? udając, że mi się podoba. Bo zwiazek od przyjaźni różni się tym, że w związku występuje seksualność. A mi się z nią już nawet całować nie chcę. Niedługo moje urodziny i ona kupiła mi już prezent i ma mnie gdzieś zabrać. A ja bym chciał się z nią jedynie przyjaźnić już, bo jako przyjaciółka byłaby spoko. A zeby sie znią wiązac na dłuzej za duzo rzeczy mi w niej przeszkadza oprocz tych fizycznych. Wolałem nie mieć dziewczyny i mieć spokój, a teraz takie dylematy.
#zwiazki #rozowepaski #seks #niebieskiepaski #milosc #przegryw #samotnosc #depresja #kiciochpyta #podrywajzwykopem
#nofapchallenge
  • 29
  • Odpowiedz
@zasadzka01: Jestem miękka faja i boje się że ją zranie i bedzie miała mnie za drania. Z drugiej strony sam jestem ledwie 5/10 + #!$%@? i następnej dziewczyny zbowu będe szukał latami. A potem chlip chlip że nie mam dziewczyny za jakis czas xd
  • Odpowiedz