Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem i pewnie zaraz będzie że jestem #!$%@? różową ale trudno, chyba jestem.
Poznałam niebieskiego, on pisał, zaczęły się randki, trzymanie za ręce, on pisał do mnie codziennie i pisaliśmy ze sobą po calych dniach. Teraz nawet jak on coś zaproponuje i pisze że chce się zobaczyć to oczywiście nagle okazuje sie że nie może, znowu jest w pracy 15h i nie ma siły. Pomyslalam ze ja przejme inicjatywe, że może tak jest bo ja sama nic nie proponuje więc zaczęłam proponować ale to samo. Mimo to, on pisze do mnie codziennie. Próbowałam poruszyć ten temat ale się obraził bo on pracuje, on jest zmęczony a ja tylko się denerwuje więc już na jego wymówki reaguje tylko pisząc "ok" bo wiem, że nic innego nie ma sensu. Jest mi cholernie przykro ale tak naprawde nigdy nie nazwalismy tego oficjalnie związkiem więc właściwie o co mam się oburzać? O to, że mu się odechciało randek a chce tylko ze mną pisać? Jest mi źle bo po prostu mi na nim zależy i nie wiem co mam zrobić. Miałam ochote po prostu przestać mu odpisywać ale i tak odpisuje bo mysle, że coś się zmieni ale niby jak. Może mi cos poradzicie? Wiem, że pewnie się dowiem że rozmowa ale tak jak napisalam już próbowałam. Miałam myśli, że on chce to zakończyć ale po jaką cholerę do mnie wypisuje? Ja kiedy nie chcialam sie z kims spotykac, wolalam zostac kolegami to otwarcie o tym informowalam a nie takie cos. Poradzicie cos?
Ja i on lvl 25
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja bym zrobił tak jak koleżanka powyżej czyli mu mniej odpisywał. Albo jak on będzie pisał to napisz mu, że nie chce ci się rozmawiać/pisać przez tel. Jak będzie drążył temat to po prostu powiedz mu co cie boli.

Spróbuj go może powoli odstawiać od siebie i zobaczyć. Jeśli nie będzie mu zależało na tobie to się nie ogarnie. A dla ciebie też lepiej wcześniej pocierpieć niż coraz bardziej się
Poradzicie cos?


@AnonimoweMirkoWyznania: Zajmij się swoim życiem zamiast wyczekiwania aż on się odezwie/zaproponuje spotkanie i zastanawiania się co poeta miał na myśli. Być może on faktycznie obecnie nie ma siły/czasu na randkowanie, a że nie ma parcia, to się nie widujecie. Nie ciśnij go, bo ci ucieknie.
Jeśli praca jest tylko wymówką bo przez jakiś czas chce cię trzymać w odwodzie, to i tak nie powie ci prawdy, więc jeśli nie
@AnonimoweMirkoWyznania: zgadzam się z powyższym, zajmij się swoim życiem - spotykaj się z koleżankami, kolegami, ludźmi z pracy, kimkolwiek, z kim chcesz się widzieć i kto ma faktycznie dla Ciebie czas, bo być może na wiecznym czekaniu na wiadomość od niego cierpią inne Twoje relacje. Nawet choćbyś miała zrobić sobie wieczór spa, pokaż mu, że też masz swoje życie, że też masz plany i niekoniecznie są z nim związane. W przypadku
@AnonimoweMirkoWyznania: sorry ale nie wierze w to 15 godzin pracy, albo coś kręci i płaci alimenty albo ma inną babę na boku albo jest po prostu niewolnikiem i za grosze robi 2 razy dłużej. Jakby co ja jestem wolny o ile nie mieszkasz zbyt daleko xD