Wpis z mikrobloga

Dobra pomału do mnie dociera że znalezienie dziewczyny która jeździ jest nie realne, czy obniżenie do takich wymagań coś pomoże?
-nie postawi przede mną wyboru ona czy rower bo nie umiał bym wybrać
-nie będzie się darła o dbanie przeze mnie roweru i wygodę z jego użytkowania?
-będzie tolerować, moje podejście do urlopów. W sensie chciałbym w ramach możliwości odkładać po te kilkaset zł miesięcznie żeby chociaż raz na 2-3 lata móc gdzieś wyjechać na dłuższy czas powiedzmy na 1-2 miesiące? i pogodzi się z tym że ja nigdzie w pozostałe lata nie pojadę bo szkoda mi kasy na płaszczenie dupy przed basenem
-nie będzie miała wyrzutów że co któryś weekend skoczę gdzieś dalej
istnieje taka osoba?
już mam dość takiego #!$%@? od matki, ile się nasłuchałem bo w końcu się dorobiłem prawdziwego obuwia na rower.

#podrywajzwykopem #tinder #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #przegryw #mirekszukazony #tfwnogf
  • 28
-nie postawi przede mną wyboru ona czy rower

-nie będzie się darła o dbanie przeze mnie roweru

ile się nasłuchałem bo w końcu się dorobiłem prawdziwego obuwia na rower.


@mati1990: oezu ale Ty się spuszczasz nad ta swoją rowerową pasją. Jeśli tak samo pretensjonalnie to w rozmowach przedstawiasz jak tutaj, to w sumie nie dziwie się, ze laski wymiękają.

Inna sprawa to podejście do wypoczynku. Ja rozumiem dążenie do marzeń i
@mati1990: Jak wyżej, z opisu wszystko wygląda normalnie, pasja jak pasja, ale jesteś tak egzaltowany jeśli chodzi o ten rower, że faktycznie się to o obsesję ociera i ja bym zwiała :p

Chcesz odkładać kasę na rower to odkładaj, Twoje hobby, Twoje pieniądze, wyjazdy też spoko, chociaż ten urlop raz na 3 lata trochę boli, i to nie dlatego, że wolałabym leżeć na plaży. Przeciwnie, świat jest zbyt duży i zbyt
@advert @pianinka jeszcze z żadną na ten temat nie rozmawiałem bo szukałem takiej co jeździ, rozmawiałem z jednym który uprawia turystykę rowerową mówił 13k zł na trochę ponad miesiąc. Żeby to uzbierać w rok musiałbym odkładać 1-2 tyś miesięcznie to jest nie realne
@mati1990: A co dokładnie miał na myśli przez turystykę rowerową? Za 1/3 tej kwoty zjedziesz na rowerze Wietnam czy inne Chiny, gdzie reszta kasy? Sama trochę jeżdżę, ale nie wiem gdzie możnaby utopić w to 13k miesięcznie xD
@mati1990: I to jeszcze pod namiotem na własnym żarciu? Nie ma opcji, że z tego wyjdzie 13k. Ja akurat rower wypożyczam na miejscu, ale po szybkim googlaniu już wiem, jak chcesz swój brać to w Emirates, British Airways, Qatar Airways, możesz wziąć za darmo, w Air France doplata 200 zł, Turkish Airlines 120 zł, Norwegian 220, etc.

Kolegą Cię nieźle wkręca, a Ty zamiast samemu policzyć i coś zorganizować to się