Wpis z mikrobloga

@realbs Szczęsny to ledwo własnym #!$%@? dyryguje a nie obrona Juventusu xD, teraz to żeś dowalil.

Nie żebym bronił wyboru grosickiego, ale tak naprawdę ta opaska to nic nie daje bo w naszej reprezentacji nie ma naturalnych przywodcow, kogo by się nie wybralo to efekt zaden.
Szczęsny to ledwo własnym #!$%@? dyryguje a nie obrona Juventusu xD, teraz to żeś dowalil.


@BaRi: Taguj ten wysryw #januszefutbolu bo ewidentnie nie widziałeś żadnego meczu Juventusu z Wojtkiem w bramce, tylko powielasz głupoty pisane przez debili. Wojtek to najlepszy bramkarz we Włoszech w sezonach 15/16 i 16/17 i jeden z lepszych w zeszłym, a rok temu był tylko zmiennikiem.

Zaraz pewnie wjedziesz na to, że Fabiański to w ogóle klasę
@realbs WTF, nie krytykuje gry Szczęsnego ani Fabiańskiego i nie ma sensu ich porównywanie, ale śmieszy mnie twierdzenie że Szczęsny dyryguje dwojka obrońców z takim doświadczeniem i zgraniem (ich gra to dla mnie top światowy)
@BaRi: A co ma robić? xD Przecież to bramkarz ustawia obrońców zarówno podczas ciągłej gry w szczególności przy stałych fragmentach jak różny czy rzuty wolne. Taka jest między innymi praca bramkarza, to nie jest tylko rola polegająca na staniu między słupkami xD
@realbs kaptan przede wszystkim ma motywować zawodników, grać za dwóch, często też przekazywać polecenia od trenera podczas meczu i starać się trzymać założeń taktycznych(zwracając uwagę na grę reszty zawodników).

Bramkarz z racji swojej pozycji będzie miał ciężko zrobic coś więcej niż ustawić mur tak żeby pokryli mu część bramki :p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@realbs: trener został zatrudniony na kwalifikacje do euro więc nie wolno oceniac go pp meczach w ktorych mial eksperymentować.
Zibi to jest ostatnia szansa abysmy pojechali na euro. #!$%@? Jurka po 3 meczach eliminacyjnych to za późno bo juz będziemy w sytuacji ze jedziemy di domu, mimo ze na euro keat tyle miejsc ze nie pojedzie tylko san marino i Gibraltar
@realbs nie wiem czy wiesz ale piłka klubowa dosyć mocno różni się od piłki reprezentacyjnej.
Tych paruset bramkarzy o których piszesz a którzy są kapitanami w swoich zespołach to kropla w morzu w porównaniu do innych pozycji.

W samych reprezentacjach mało jest bramkarzy na kapitanie, a jeśli jakiś się już trafi to raczej za staż i doświadczenie niż za wyjątkowe umiejętności przywódcze.

Można się tak przepychać słownie dlugo ale zalatuje to dziwnie
@BaRi: Przykłady, które Ci podałem pochodzą z drużyn narodowych. Ty chyba sam nie wierzysz w głupoty, które produkujesz.

Nigdzie nie postawiłem Szczęsnego w jednym rzędzie z wyżej wymienionymi bramkarzami, tylko podałem ich jako przykład kapitanów swoich reprezentacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BaRi: bramkarz jako kapitan to jedna z bezpieczniejszych rzeczy jakie może zrobić trener
Gość ma przegląd całego pola, często bramkarze są starsi, mają większe doświadczenie niż piłkarze z pola
A Wojtek Szczęsny pokazywał że czuje się pewnie w bramce, cały czas mówi obrońcom co mają robić
I chyba o wiele lepiej to wygląda kiedy kapitanem jest pierwszy bramkarz jednego z lepszych klubów na świecie niż pomocnik ze średniaka drugiej ligi angielskiej,