Wpis z mikrobloga

nie ma opcji zero, bo bez routingu, komunikacji z back-endem i zarządzania stanami


@Jare_K: najwyraźniej nie jesteś up-to-date z nadochodzącymi zmianami które weszły do wersji 16.6 (context, lazy loading), 16.7 (hooks) i wejdą do wersji 17 (suspense, time slice). Od wersji 17 nie będzie potrzeby zarządzania stanem poza React.

Jeśli chodzi o komunikację z bazami i logikę biznesową, to implementowanie jej w UI w pierwszej kolejności nie jest dobrym pomysłem i
Jedyny pełnoprawny framework przytłoczył debilków :) Czuję jakąś dziwną satysfakcję widząc ten wynik.


@HAL__9000: Jak czytam niektóre Twoje posty to się serio zastanawiam czy jesteś dorosłym i dojrzałym człowiekiem. Wyzywanie ludzi ludzi bo X jest lepszy niż Y. Nie spotkałem jeszcze takiego buca w swojej pracy i mam nadzieję nigdy nie spotkać bo z Tobą nie da się dyskutować.
@FlasH: oczywiście, że nie. IMHO nie ma w tym nic złego, jeśli ktoś już umie programować. Jednak jeśli ktoś się dopiero uczy, to lepiej, żeby wiedział jak napisać własną pętlę.

Inna sprawa, że taką pętlę można napisać na wiele sposobów, np. z użyciem .map() albo .reduce(), więc może to być trochę ograniczające.