Wpis z mikrobloga

@Eyescream: jak widzę to męczysz się by podymać, nawet nie próbujesz zrozumieć co tam w jej głowie się dzieje skoro pisze, że chce komuś. Jak będą mieli jej znajomi srakę to też im poleci pomagać, człowieku zastanów się.
Kuzyn próbował tego co ty, 2 lata parodii, męczarni, dała mu, ale to mała rekompensata. Do tego nie miała ojca co spotęgowało jej głupotę. Pod koniec związku zaczęły się zdrady bo jej nie
@Qullion: Przyznam, że nie chciałbym się umawiać z laskami młodszymi na przykład osiem lat. Dla mnie idealnie to te 3 lata różnicy, choć dobrze układało mi się także z dziewczynami starszymi ode mnie. Poza tym miej cierpliwość by taką wszystkiego w łóżku od zera uczyć + ogólne zidiocenie roczników od roku 2000
@Voltaire: lepiej uczyć niż żeby taka 18 uczyła ciebie. 3 lata to to taka różnica w sam raz. Roczniki starsze niż z 2000 roku też potrafiły mieć narąbane w głowie. To jest kwestia wieku, co taka sobie myśli, nie myśli z pewnością o rodzinie i układaniu sobie życia, a o zabawie i pierdołach. Niektóre bardzo długo nie dorastają i szukają sobie chłopaczków do zabawy i chcą układać sobie z nimi życia
no czyli jesteś w samej końcówce daty ważności szczyt atrakcyjności już za tb i zanim się obejrzysz bdzsz starym dwudziestokilkuletnim zgorzkniałym próchnem
już nie wspominam co dalej bo będzie tylko gorzej i gorzej i gorzej w tempie wykładniczym brrrrrr ()

@Cockatrice: