Wpis z mikrobloga

Bezczelny, niedouczony i kompletnie pozbawiony kultury osobistej (wtedy) młody kuc (btw, jeśli się nie mylę, to z tego co słyszałem na dzień dzisiejszy ochoczo biorący pieniążki za pracę na państwowej uczelni co samo w sobie kompromituje jego ideologię; mając na uwadze ten fakt tym śmieszniej brzmi jego gadanie o "dopłacaniu do socjalistycznego ustroju" ( ͡° ͜ʖ ͡°)) zostaje doszczętnie zaorany konkretnymi argumentami przez Bogusława Ziętka z nieistniejącej już niestety Polskiej Partii Pracy. Warto przypomnieć tą rozmowę, opanowanie przy takim natłoku liberalnych kłamstw, chamskich przytyków i "libertariańskich" fantazji bez odniesienia do rzeczywistości robi wrażenie. Chociaż z drugiej strony sam Chmielowski częściowo dokonał samozaorania pokazując, że dobrobyt zawdzięczamy mechanizacji i akumulacji kapitału - pierwsze nie ma nic do systemu gospodarczego, drugie pokazuje jedynie jak imperium kolonialne musiało podzielić się owocami wyzysku III świata ze społeczeństwem celem zachowania swojej pozycji w perspektywie narastającego oporu i jest argumentem przeciwko kapitalizmowi.

#antykapitalizm - zapraszam do obserwowania
#neuropa #socdem #socjalizm #bekazkorwina #bekazlibertarian #bekazprawakow #korwin #libertarianizm #akap #4konserwy #ekonomia #gospodarka
  • 20
@Revmir:

btw, jeśli się nie mylę, to z tego co słyszałem na dzień dzisiejszy ochoczo biorący pieniążki za pracę na państwowej uczelni co samo w sobie kompromituje jego ideologię

Kompromituje bardziej niż zaczytanych w Marksie programistów, którzy przy pierwszej okazji przeskakują na fikcyjne B2B i podatek liniowy? Jak wiadomo bajania o solidarności społecznej szybko znikają, gdy można do garnka dorzucić dodatkowe 5 złotych...

zostaje doszczętnie zaorany

Jeśli za "doszczętne zaoranie" uznać
Kompromituje bardziej niż zaczytanych w Marksie programistów,


@Dutch: fakt ile powinna zarabiać osoba o lewicowych poglądach, zwolennik progresji podatkowej, żeby na wykopie nie być krytykowanym powinien zostać dołączony do problemów milenijnych, obok Hipotezy Riemanna.

- Nie zarabiasz nic, jesteś na utrzymaniu rodziny.
Hurr durr, jesteś pasożytem, zarób jakieś pieniądze a nie czekasz aż państwo Ci da.

- Zarabiasz minimalną.
Hurr durr, w życiu ci nie wyszło i chcesz teraz innym zabierać
Niedouczony, bo? Nie ma racji z prostą zależnością - im więcej kapitalizmu, tym niższa śmiertelność noworodków, tym wyższa dlugość życia, tym wyższy tego życia poziom


@Dutch: najwięcej czystego kapitalizmu, dużo więcej niż obecnie było w XIX w i jakoś #!$%@? dziwnym trafem obecne czasy wypadają lepiej w tych konkurencjach. Prosta zależność xD trzymajcie mnie, wieczna bekazkucy
brunatna agentura i struktura postfeudalna folwarku Ziętka od teraz są wyznacznikami lubeinia wśród lewicy, tak? entuzjam mógł być dawno ale nie po ukazaniu się prawdziwej twarzy tegoż i gruntownym zbadaniu historii całej tej menażerii


@janwatroba: nie wiedziałem o tym, dzięki za info.
@werdum18:
Całkowicie zbędny wysryw. Choć momentami zabawny. A wystarczyło przeczytać tamto proste zdanie z odrobiną zrozumienia. Nie oceniam, ile powinna zarabiać osoba o lewicowych poglądach. W przeciwieństwie do niej samej nie mam w zwyczaju zaglądać nikomu do portfela. Niech zarabia złotówkę, niech zarabia milion. Jej sprawa. Co innego hipokryzja - na sztandarach hasła o redystrybucji, w robocie fikcyjne (wytłuściłem, bo Ci umknęło) programistyczne B2B, zakamuflowany stosunek pracy, mający na celu ominięcie
@Dutch wiesz ale jeśli chodzi o Zandberga i partię Razem to jest akurat sporo rzeczy o które lewica może się czepiać. Z tym, że w serwisie społecznościowym, w którym największą popularność ma liberalna prawica wchodzenie na takie tematy nie jest moim priorytetem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak słusznie zauważasz to partia w istocie drobnomieszczańska, jedynie prawackie oszołomy próbują dorobić im twarz radykalnej lewicy.
rozumiem że dla kuca jedyna droga pozyskania dorobku naukowego to uczelnia prywatna


@Dutch: oczywiście, skoro uważa że tylko takie powinny istnieć i są lepsze to powinien być konsekwentny; samym swoim postępowaniem zweryfikował prawdziwość swoich przekonań ( ͡° ͜ʖ ͡°). To jest po prostu bezczelne, że głosząc takie poglądy żeruje na dobrodziejstwie publicznego szkolnictwa i pieniądzach podatników.
oczywiście, skoro uważa że tylko takie powinny istnieć i są lepsze to powinien być konsekwentny


@Revmir: Ivy League ( ͡° ͜ʖ ͡°), MIT też jest prywatna. Ciężko zrobić prywatną konkurencje w kraju w którym państwowe uczelnie dostają hajs zależny praktycznie jedynie od liczby studentów. Jest to do tego stopnia spaczone że niektóre uczelnie potrafią brać kazdego z ulicy, przykład AWF w Poznaniu - dostawali się wszyscy którzy