Wpis z mikrobloga

@chosenon3: tak, do dziecięcej przyczepki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@swango: jadę tak długo jak się da, ale zawsze pod koniec trzeba wnieść.
@episode: jest przerwa między sezonami, kolejki nie jeżdzą. M.in. dlatego pojechałem teraz.
@kurt_hectic: fajna wysokość ( ͡° ͜ʖ ͡°) dam znać jak co, kiedyś się trzeba będzie stąd ruszyć gdzie indziej pojeździć

@Radosnyradzik: ja mam lekkie buty
@NoMercyIncluded: a co cie to obchodzi? kolejny recenzent wykopków xD czarna lista służy do porządkowania tagów, a nie cenzurowania userów w ochronie swoich delikatnych, dziewczęcych uczuć, w takim wydaniu jej stosowanie to frajerstwo godne pogardy bardziej niż nieszkodliwy trolling (o ile gość nie jest po prostu idiotą)
@Elaviart: Gość jest po prostu idiotą, a przy okazji słabym trollem. Wrzucasz na czarną i nie masz głupich odpowiedzi pod swoim wątkiem. Gdyby czarna lista nie służyła także do tego, mógłbyś odpowiadać w czyimś wątku będąc na jego czarnej liście ʕʔ

dziewczęcych uczuć

frajerstwo godne pogardy


Wszystko w porządku? Potrzebujesz pomocy? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Świetne fotki, naprawdę pozazdrościć widoków. Mnie z Beskidów Śląskich Śląskich czy Żywieckich nie chce się się zjeżdżać a co dopiero jak bym miał widok ja Ty :) powiedz na czym jeździsz? Pozdrawiam.
@NoMercyIncluded: jak komuś niezbedne takie narzędzia cenzury do radzenia sobie z wykopkami to jego sprawa, musiałbym mieć niezłego kija we wiadomym miejscu żeby cos takiego mogło na mój spokój wpłynąć xD
pewnie że w porządku ja tylko nazwałem rzecz po imieniu w odpowiedzi na głupie i zupełnie zbędne rady. świeżak jesteś to może stąd, ludzie coraz poważniej neta traktują ( ͡° ͜ʖ ͡°)