Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful: To jest to oczym już pisałem, taka typowa julka czy tam wiktoria, z ryjem 5/10 w make'upie, dowartościowuje się na tinderze, na instagramie, itd, spermiarze #!$%@?ą jej komplementami jaka to ona nie jest wspaniałą, a potem ona będzie się uważać za jakaś #!$%@?ą boginie czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kapitalis, a nie. Często przejawem kobiecej ambitności jest "mi się należy", "nie mogę być z byle kim", czyli zwykłe uważanie się za bardzo ważną, bez jakichś szczególnych zdolności, czyli zwykła roszczeniowość.
  • Odpowiedz
@Kapitalis: dlaczego niby zmasakrowała całe IT? Ja jestem z IT i przy komputerze siedzę tylko w pracy (minus czas poświęcony na spotkania). W domu staram się go w ogóle nie włączać. Z tego co wiem to spora część ludzi robi tak samo.
  • Odpowiedz
@Kapitalis: gdzie tu jest masakrowanie IT? W sensie że ktoś kto jest programista to znaczy że siedzi tylko przed kompem i nie ma żadnych innych aktywności? xD

@LajfIsBjutiful: no widzisz, 3 razy w tygodniu na godzinę, a dla przeciętnego wykopka to i tak za dużo xD
  • Odpowiedz