Wpis z mikrobloga

@Norivotget: dobrze, wyjasnie, ja zapytalam tylko o model a od razu poszly na mnie tinderowe heheszki, no wiec odpowiadajac w ten sposob mialam na mysli to, ze sama chce takie nabyc a nie szukam faceta z takim autem. Miala to byc odpowiedz z przymruzeniem oka, ale @Hadzi: sie uniósł niepotrzebnie, wiec pociagnelam temat xD Boziu jak wam malo potrzeba do rozpętania gownoburzy. Jak dla mnie facet moze jezdzic chociazby kią
@perversace: Masz wiki o serii 3, kody danej generacji w danej serii (e21/e30/e36/e90/f30) są wiadome dla kumatych marki https://pl.wikipedia.org/wiki/BMW_serii_3

W temacie jest F30, ja wkleilem poliftowego e90, jak widac inny (zobacz na ksztalt reflektorow, w f30 sa zaokrąglone i wchodzące głębiej na boki, e90 ma ostre linie)
wpisz sobie f30 estoril blue w google grafika i wyskoczy ci pierdyliard zdjec podobnych do twojego
Pobierz makrelgieldowy - @perversace: Masz wiki o serii 3, kody danej generacji w danej serii...
źródło: comment_S55EErXiYxX369c4CX6zmyTSPN7QhpnV.jpg
@xmajami: Nie, to nie prawda. Tak samo jak nie prawdą jest że silniki N43 znane z np. E90 (a miałem E91 z tym motorem) to złom.
Wszystko jest kwestią egzemplarza. Ja zapłaciłem dużo pieniędzy, za stosunkowo biedną wersję. Dzięki temu mam auto bezpośrednio od pierwszego właściciela, w świetnym stanie technicznym.
@perversace: średnio damskie, przynajmniej moja mówi, że "za nisko się siedzi i słabo widać" ( ͡° ͜ʖ ͡°) A no i podrywajo na światłach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osobiście polecam, jeżdżę już 3 lata i większych wad nie stwierdziłem, kupiłbym ponownie, jedynie z większym silnikiem.