Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad #pogodanadzis

Africa z rana specjalnie dla was. Już 07:00:01, Czwartek, 15 listopada 2018. Imieniny: Alberta, Leopolda. Słońce podniesie się dziś o 07:15. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 8 godzin i 31 minut, w zenicie znajdzie się o 11:31 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:47. Ciemna noc zapadnie o 17:10, ale gwiazd można wypatrywać od 16:27.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Idealny schabowy
SKŁADNIKI:


PRZYGOTOWANIE - WIDEO

Pogoda na dziś:




Promocje
- Darmowy tydzień z The Elder Scrolls Online Plus na PC, XOne i PS4 - link
- Darmowe gry na Steama (14.11) - link
- Darmowe gry oraz promocje w Google Play‎ - link
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@micke: jak dla mnie idealność schabowego bardziej zależy od tego jak się go rozbiło i usmażyło, składniki są drugorzędne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawostkę znałem z książki Cejrowskiego, ten odcinek nazwał "międzynarodowym spiskiem kartograficznym". Podobno tak wiele osób już próbowało zbudować ten kawałek drogi, że miejscowi do każdego białego który tam przyjeżdża zwracają się per "inżynierze" XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@micke: wiadomo, że ze złego schabu nie będzie dobrego schabowego. Bardziej chodziło mi o składniki pomocnicze takie jak którą mąkę wybrać, na czym smażyć etc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz