Wpis z mikrobloga

Z góry zaznaczam, iż jestem świadoma kontrowersyjnego charakteru tego wpisu. W imieniu wszystkich Polskich Kobiet postanowiłam jednak zaryzykować. Na tym portalu, a konkretniej na tagach #przegryw #stulejacontent #p0lka #mizoginia , jesteśmy regularnie wyśmiewane i oczerniane. Ataki na nas skierowane są zawsze przez mężczyzn ze skłonnościami autystycznymi, których centrum zainteresowań stanowi codzienna masturbacja połączona z grą w ceesa, lola, czy inne aiony. Wyjątkowo efektywnie działa u nich mechanizm wyparcia - osobniki takie zdają sobie sprawę ze swojego braku zainteresowań, odpychającej aparycji oraz nieatrakcyjnej osobowości, lecz drastyczne introspekcje zmuszają ich do "przeczucenia" cech warunkujących ich własne #!$%@? na kobiety.
To właśnie kobiety w moim otoczeniu uczestniczą w zajęciach sportowych, podejmują się licznych inicjatyw kulturowych, rozwijają się w zakresie nauk ścisłych oraz humanistycznych, obcują ze sztuką, a także posługują się kilkoma językami obcymi w stopniu biegłym. Nieprzypadkowo nasza ojczyzna rozsławiona jest właśnie przed potęgę umysłu kobiety - dwukrotnej noblistki. MY jesteśmy spadkobierczyniami jej talentu.
To właśnie typ urody słowiańskiej determinuje zjawiskowość fizyczną Polskich Kobiet (figura klepsydry, złociste włosy, nieskazitelna cera, radosne oczy), zaś bolesną przeciętność w wyglądzie Polaków (wczesne zakola, siwienie, problemy z nadwagą/otyłością, nadmierna aktywność gruczołów łojowych oraz potliwość).
Najpopularniejsze wulgarne słowo w języku polskim (wiadomo jakie) symbolizuje jedyną kontrolę jaką polscy mężczyźni posiadają nad Kobietami - demonizację ich seksualności (która, o ironio, często przejawia się także wyśmiewaniem Naszej domniemanej nieporadności łóżkowej). Na szczęście i ta forma kontroli sukcesywnie upada - to Polki decydują z kim się spotykają, i oczywistym jest fakt, że wybiorą ociekającego gorącym seksapilem, i urokiem osobistym Juana zamiast bezustannie spoconego Janusza z brzuchem piwnym oraz porażającym kompleksem niższości.
Oni mają coś więcej do zaoferowania (i nie chodzi o rozmiar członka, chociaż to też) niż zapijaczona polska morda plująca jadem na wszystkich wokół.
Przykro mi, panowie, to życie to jedna wielka konkurencja wewnątrzgatunkowa, a wasze #!$%@? geny oraz toksyczne nastawienie najwyraźniej nie są pożądanymi cechami w naszym Polskim (czy jakimkolwiek innym) ekosystemie. Zauważcie jeden bardzo prosty do spostrzeżenia fakt - nawet jeżeli z programu Erasmus do Polski przyjeżdżają kobiety z zagranicy (co nierzadko się zdarza), to i tak wasza szansa na odbycie z nimi stosunku jest niepokojąco bliska zeru.
To z wami jest problem. Zamiast uciekać przed traumatycznymi rozterkami swojego życia do zawodzenia przed ekranem monitora, zacznijcie przekształcać rzeczywistość na taką, gdzie moglibyście odbyć stosunek seksualny z kobietą dowolnej narodowości (nawet polskiej), zdobywając jej uwagę i uznanie całokształtem swojej intrygującej osoby. To naprawdę jedynie serdeczna rada z mojej strony - nie chcę żebyście (zwłaszcza @andriankowalski11 ) za rok przetransformowali się w karachanowców prześladujących na facebooku zmarłe osoby.
Jeśli wspierasz Polskie Kobiety, napisz " #siostrapolka " !!!!!! Walczmy z mizoginią na wykopie!!! Wołam @Moderacja aby zajęła się tym problemem.
  • 88
@Brzoza_aimiejej96: Znaczy w sumie sama treść jest może i wtórna, ale całkiem sensowna. Problem jest taki, że zamiast przedstawić swoje zdanie w sposób klarowny i jak najbardziej obiektywny to nie dość, że nie możesz powstrzymać się od umniejszania strony przeciwnej, to jeszcze odczuwasz potrzebę wywyższania własnej strony konfliktu. Stąd w sumie często wynika niechęć przegrywków do różowych, że za mało wkładają serca w szczerą komunikację, skupiając się na sobie i swoich
@Brzoza_aimiejej96: wiem, że pod wpływem emocji i chcialas jakoś te stuleje sprowokować, ale jednak przesadziłas z dozą dzbanerii.

Daje 5/10 na zachętę jednak nie wróżę, aby rozpętała się tutaj jakąś dorodna imba ( ͡° ʖ̯ ͡°)

BTW jakieś 80-90% (nie przesadzajac) osób tutaj to zwykli trolle piszący wysrywy aby tylko #!$%@? takie jak ty. Nie ma się o co #!$%@?, serio ( ͡° ͜ʖ ͡
@Brzoza_aimiejej96: nieskszitelna cera XDDD

Nie powinienem się odnosić w ogóle, bo zajeżdża mi to pastą albo prowo ale #!$%@?. Też #!$%@? podwójnie, bo poleci hejt od różowych i od niektórych Mirków z tagu przegryw, pod którym sam orbituje codziennie. Ale #!$%@? do rzeczy

Chodzę na siłkę od 3 lat, mimo #!$%@? zmian daleko mi do postury Janusza o której wspominasz kilkukrotnie

Od dziecka byłem ciekawy świata, w przedszkolu nawet byłem chadem.
@Brzoza_aimiejej96:

To szczere stanowisko.


No dobrze, zaczynamy.
Na początek musiałaś poniżyć autorów wpisów, bo jak śmią się wypowiadać gdy są nieatrakcyjni.
Potem próbowałaś udowodnić wyższość intelektualną kobiet nad mężczyznami posiłkując się jedynym przypadkiem, jaki byłaś w stanie znaleźć.
Następnie rzuciłaś się do wychwalania urody słowiańskich kobiet i mieszania z błotem słowiańskich mężczyzn.
Jeszcze dalej uzasadniasz #!$%@? patrialchalną demonizacją kobiecej seksualności, i porównujesz starego, zniszczonego przez kobiety Janusza do młodego Juana pochodzącego