Wpis z mikrobloga

Już prawie 24h jestem na SORze w Szpitalu Praskim #warszawa. W niedzielę wieczorem coś ukuło mnie w boku tak, że ledwo się ruszałem. Pogotowie zawiozło mnie z objawami kolki nerkowej.

Niestety USG wykazało zmiany na wątrobie i w nadnerczu. Czekam na przyjęcie na oddział bo miejsc nie ma, w celu dalszej diagnostyki pod kątem #rak #nowotwory


Mirki i Mirabelki - badajcie się regularnie i nie odkładajcie wizyty u lekarza. Może gdybym co pół roku robił morfologię i szybciej poszedł z pierwszymi objawami do internisty, to może byłbym 2-3 miesiące do przodu.

Post trochę atencyjny, ale chciałem się wygadać. Kto chce niech zostawili plusa, kto nie niech nie hejtuje.

sarmatawkapciach - Już prawie 24h jestem na SORze w Szpitalu Praskim #warszawa. W nie...

źródło: comment_YxvG8KLRa1xoHchCQV3nhSSiILc3UVFM.jpg

Pobierz
  • 106
@sarmatawkapciach: w tym kraju profilaktyka (od strony państwa) leży i kwiczy, a co śmieszniejsze, przy każdej okazji typu "światowy dzień walki z rakiem" mądre głowy gadają, jak to trzeba stawiać na profilaktykę i się badać xd. Przecież jak pójdziesz do rodzinnego z prośbą o badanie/skierowanie do specjalisty, to od razu podejrzliwe pytanie "a dlaczego, dzieje się coś?". Nawet z głupimi próbami wątrobowymi tak miałem. Na wszystko antybiotyk a potem się zobaczy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sarmatawkapciach: Kurka, wiesz że miałam dokładnie to samo, też w niedzielę? xd po prawej stronie w podbrzuszu jakby. Nie mogłam się ruszyć. Niebieski zadzwonił na pogotowie to olali i kazali jechać do lekarza calodobowego. No to pojechałam i jedyne co mi dali to zastrzyk przeciwbólowo rozkurczowy, bez żadnej diagnozy.
Niby już mnie nie boli, no ale kto wie co to mogło być... Muszę iść do internisty zrobic badania krwi w końcu,
@donpedroleone nie zignorowałem całkowicie tylko powoli to badałem, najpierw próbowałem zaleczyć, ostatnio zapsiałem się na serię badań, których nawet nie zdążyłem zacząć.

Generalnie problemy z przełykaniem (uczucie stawania pokarmu w przełyku i jelitach), ból brzucha po posiłkach, zaparcia, wzdęcia i ból pleców (prawej strony).
@sarmatawkapciach a to mozesz miec to co ja. Refluks (kłopoty ze zwieraczem przełyku). A klopoty trawienne to mozliwe ze celiakia, ona uposledza jelito cienkie. Ja sie wiele lat męczyłem gastrycznie zanim pobrali mi wycinek i zdiagnozowali celiakie. Pytalem potem mojej lek czemu wczesniej mnie nie skierowala na badania w tym kierunku to powiedziala 'powiem panu szczerze ze bym sie po panu nie spodziewala bo osoby z celiakią są z reguly bardzo chude'