Wpis z mikrobloga

Już prawie 24h jestem na SORze w Szpitalu Praskim #warszawa. W niedzielę wieczorem coś ukuło mnie w boku tak, że ledwo się ruszałem. Pogotowie zawiozło mnie z objawami kolki nerkowej.

Niestety USG wykazało zmiany na wątrobie i w nadnerczu. Czekam na przyjęcie na oddział bo miejsc nie ma, w celu dalszej diagnostyki pod kątem #rak #nowotwory


Mirki i Mirabelki - badajcie się regularnie i nie odkładajcie wizyty u lekarza. Może gdybym co pół roku robił morfologię i szybciej poszedł z pierwszymi objawami do internisty, to może byłbym 2-3 miesiące do przodu.

Post trochę atencyjny, ale chciałem się wygadać. Kto chce niech zostawili plusa, kto nie niech nie hejtuje.

sarmatawkapciach - Już prawie 24h jestem na SORze w Szpitalu Praskim #warszawa. W nie...

źródło: comment_YxvG8KLRa1xoHchCQV3nhSSiILc3UVFM.jpg

Pobierz
  • 106
@KabelZNadcisnieniem: Psychiatra -> leki na nerwicę i stany lękowe + indywidualna terapia u psychologa, ale u mnie mam wrażenie najbardziej pomogły właśnie leki. Z tym że faktycznie oprócz tych bóli byłam znerwicowana i generalnie w średnim stanie psychicznym. No ale u różnych ludzi różnie się to objawia, mi w trakcie USG lekarz powiedział, że jak zawsze czuję ten ból punktowo w jednym miejscu plus nic nie wychodzi z krwi i badań
@Wejszlo: Aż tak bardzo to nie, ale badania krwi dla kobiet są dokładniejsze i zmiany łatwiej wykrywalne. Co do reszty się zgodzę, jedynie można robić badania genetyczne i jak coś wyjdzie próbować na NFZ. Ale to tez są jaja, już kiedyś pisałem. Koleżanka jest w ryzyku zachorowania i jak poszła na krew to jej powiedzieli ze fundusze się skończyły na ten rok i prosimy w przyszłym. Nosz #!$%@?.
@Banderino pierwszy raz. Przez pół godziny próbowałem to rozchodzić i wyleżeć, ale ból był nie do zniesienia więc żona zadzwoniła po Rkę

@aks_762wczoraj ;-) wcześniej miałem raz, kilka lat temu, ale nic nie było i w ogóle o tym zapomniałem. Generalnie rzadko chodziłem po lekarzach, bo największą dolegliwością po przejściu chorób dziecięcych była najwyżej angina.

@stats 32lvl

@dubmood morfologia i mocz od góry do dołu to podstawa, żeby cokołowej szyjąc dalej, czy
@sarmatawkapciach: Miras daj znaka jak coś będziesz wiedział, miałem identiko (lekarze stwierdzili że to była kolka wątrobowa) i mam dwa małe guzy lub hgw co to jest - na wątrobie 15mm x 9mm i na nerce 11mm x 6mm. Badanie usg robiłem 2 miechy temu i teraz mam skierowanie na 26 na powtórne żeby zobaczyć czy te bydlaki nie rosną, kompletnie nie brałem pod uwagę raka i olałem temat bo przestało
@Banderino: Skoro nadużywałeś alko to zrób sobie chociaż próby wątrobowe. Generalnie z wątroba jest tak, że jak nie monitorujesz jej sam to Ci wysiądzie bezobjawowo i często dowiedujesz się o problemie jak już jest za późno.
@pianinka zrobie ale najpierw trzeba troche nie pic... na razie pierwsze kilka dni trzezwosci od miesiecy. Nie pilem 24/7 no ale codziennie cos wpadalo. Wiec nie oczekuje od niej cudow. Ale jade do przodu :)