Wpis z mikrobloga

@grubson234567: Ja już się pogubiłem za co i kogo piętnujecie bo przekaz dnia zmienił się w przekaz minuty i zmieniacie go szybciej niż ktoś zdąrzy ogarnać o co wam chodzi. Patrząc na wasze rekacje to jedyne co wy was usatysfakcjonowało to zdelegalizowac marsz bo w każdym innym przypadku was on aż piecze. ¯\_(ツ)_/¯
@grubson234567: po pierwsze współorganizował od 2011 organizuje "Stowarzyszenie Marsz Niepodległości" ale do niego owszem należają działacze tych organizacji co nie znaczy ze tylko oni organizują a założę się ze organizatorzy są zwykłymi miłymi Polakami
@Satan696: Wyprowadź mnie z błędu jeśli się mylę ale patrząc na Twój avek to strzelam - "pis jest jaki jest ale i tak lepsze to niż PO" oraz "Polska to chrześcijańskie państwo i powinniśmy kultywować tę tradycję"
Ja już się pogubiłem za co i kogo piętnujecie bo przekaz dnia zmienił się w przekaz minuty i zmieniacie go szybciej niż ktoś zdąrzy ogarnać o co wam chodzi.


@Satan696: Widzisz. W przeciwieństwie do ciebie nie potrzebuje przekazu dnia by funkcjonować. Myślenie samodzielne - polecam ten styl życia.

po pierwsze współorganizował od 2011 organizuje "Stowarzyszenie Marsz Niepodległości" ale do niego owszem należają działacze tych organizacji co nie znaczy ze tylko oni
@grubson234567: czyli co jak ktoś nie zgadza się z twoimi poglądami to już jest "nie miły" po za tym takiego zalewu lewactwa to dawno nie widziałem (zwłaszcza ze nawet nie podałeś artykułu potwierdzające co rzekomo robią straszne rzeczy)
@grubson234567: Sprawdź ilu jest członków ONR w całej Polsce i sprawdź ile osób było na marszu. Nawet jeśli wszyscy członkowie ONR co do jednego się pojawili wczoraj w Warszawie to i tak stanowili tylko ułamek uczestników. Matematyki nie oszukasz.
@grubson234567: Przecież każdy wie, kto jest członkiem tego stowarzyszenia. Przykro mi ale Ameryki nie odkryłeś, a powtarzasz od lat te same slogany. Od lat ONR nie jest wiodącą organizacją w tym marszu, a teraz to już w ogóle PIS ich wykiwał jak małe dzieci. Daj spokój zwykłym ludziom którzy przyjechali manifestować co chcą, dopóki nie robią nikomu krzywdy. Zachowujesz się gorzej niż narodowcy podczas marszu LGBT w Lublinie.