Wpis z mikrobloga

Jednocześnie jestem zdenerwowany, mam bekę i jest mi smutno xD
Musze się wyżalić.
Krótkie backstory: Moi rodzice to książkowy przykład Januszostwa. Wszystko co w internecie lub przez internet to zło, oszustwo, scam, kradzież.
Historia właściwa: Ogólnie takich sytuacji w życiu miałem mnóstwo, ale dzisiaj o jednej, z dzisiejszego dnia. Mówię, że chcę zamówić sobie białeczko, witaminki i ashwę z kfd. Już sobie nawet darowałem kretę bo znając ich mentalnośc to powiedzieliby, że to sterydy. Nawet ashwę nazwałem żeńszeniem indyjskim bo jakby usłyszeli nazwę "ashwagandha" to by się chyba zesrali i chcieli mnie wysłać na odwyk dla ćpunów. A oni co? "CHRUM NIE WIADOMO CO TO ZA SKLEP KAZDY SE MOZE ZALOZYC SKLEP I SPRZEDAWAC JAKIS SYF CHRUM Z APTEKI KUP WITAMINY JAK CHCESZ JAK BENDZIESZ MIOŁ 18 LAT TO SE KUPUJ CHRUM ALE NA WLASNOM ODPOWIEDZIALNOSC CHRUUUUUM". Czyli i tak kupię za niecały rok bo nic mi nie zrobią jak będę miał te 18. Czasem mi ich szkoda i żal, że są tak zacofani i ignoranccy, ale głównie to mnie to denerwuje. Jakbym miał się tak zachowywać w stosunku do własnego dziecka to wolałbym tych dzieci nie mieć. Ogólnie wydaje mi się, że całe to pokolenie 35+ to w 90% Januszostwo po całości. To generalnie możecie pisać jaki smak białeczka z kfd polecacie to za rok wam powiem, czy dobre było pzdr z fartem.
#mikrokoksy #przegryw #rodzice #zycie
  • 40
  • Odpowiedz
@hehexdlollmao: Przecież generalnie mają rację: każdy może założyć sklep i sprzedawać syf (i pełno takich pseudo-stronek jest), a leki powinno się kupować w aptece. Więc zamiast się oburzać jak dziecko, wyjaśnij im co to dokładnie za sklep i czemu nie możesz kupić gdzie indziej.
  • Odpowiedz
Czyli i tak kupię za niecały rok bo nic mi nie zrobią jak będę miał te 18


@hehexdlollmao: Zasmuce cie, jak skonczysz 18 to bedzie ''dopoty jestes na naszym garnuszku to nie bedziesz robil co chcesz'' - dopoki sie nie wyprowadzisz, to nie bedzie lepiej..
  • Odpowiedz
@hehexdlollmao: Zależy jak się urodzisz. Mój dziadek całe życie maniak gier. Przechodzi wszystkie na 100% wynajdując wszystkie znajdźki i sekrety. Od zawsze miał od razu nowe playstation, potem xbox 360 (sam ogarnął jak ściągać piraty :>, wypalać i w nie grał), xbox one, obecnie ps4. Ma już ponad 70 lat i cały czas ogarnia, smartfon na porządku dziennym, babcia tak samo. Mój tata (ich syn; 49 lat), chodzi ze mną
  • Odpowiedz