Wpis z mikrobloga

Wiele osób tego nie zrozumie, ale swoich najlepszych "przyjaciół" poznałem w Tibii. Odrzucony przez prawdziwe społeczeństwo ze względu na nienormalną rodzinę i genetykę (co odbiło się na moim ryju i nikt nie chciał się ze mną zadawać) grałem i w Tibii spędziłem większość swojego dzieciństwa. Potrafiłem się logować tylko po to, żeby stać i pisać z innymi na czatach, a w grze nie robić nic, aby ulepszyć swoją postać. Byli tam ludzie, którzy mnie zaakceptowali i pomogli mi w jakiś sposób stanąć na nogi i rozwiązywać problemy, które nękały mnie w życiu realnym. Kilka lat po ostatnim logowaniu wszedłem, a niektórzy nadal byli i grali. Zamiast wspólnie grać, to rozmawialiśmy co u nas w naszych prywatnych życiach, a nigdy w życiu się nie widzieliśmy. Teraz znowu na to patrzę i mi przykro. Przyjaciele (już bez cudzysłowie, bo na to zasługują) nie logowali się od lat. Grałem w to też w 2007 roku, czyli wtedy, gdy było najwięcej ludzi.

#przegryw #tibia #feels
Pobierz Autystyk - Wiele osób tego nie zrozumie, ale swoich najlepszych "przyjaciół" poznałem...
źródło: comment_z8zzEjXCxAY3vH74wvOXQXdKgUermFPG.jpg
  • 11
@Autystyk: ta data z rekordu graczy to pomyłka jakaś tyle graczy bylo podczas pierwszego w tibii 2x week expa
nawet na tibiawiki pisze o tym :

The first Double Experience event was held between November 27th to December 4th, 2007. Cipsoft decided to make this event due to the DDoS attacks that occurred during the year.

On November 28th, 64,028 players were playing Tibia at the same time, due to the