Wpis z mikrobloga

Stworzyłem grę karcianą bardzo rozbudowaną i wciągającą. Są to pojedynki zwierząt bardzo groźnych i niebezpiecznych, dużych i małych #!$%@?ów. Nad grą pracowałem kilka lat, gdyż tyle czasu poświęciłem zebraniu odpowiednich informacji i materiałów na temat wszelakich gatunków niebezpiecznych owadów czy ryb czy innych stworzeń żyjących na ziemi, lub już takich co wyginęły. Codziennie będę publikował jedną kartę (będzie ich 24). Po skompletowaniu wszystkich kart (pozwalam sobie je drukować) możecie zaprosić znajomych i wspólnie się świetnie bawić przez wiele godzin. Zasady gry opiszę na końcu, czyli jak wyśle wszystkie karty. Można też kupić preorder wszystkich kart naraz (szczegółowe informacje odnośnie zakupu dostępne po napisaniu do mnie na priv) (dodatkowo odręczny podpis w paincie na wybranej przeze mnie jednej karcie). Pozdrawiam i pozwalam sobie stworzyć mój autorski tag #niebezpiecznestworzeniagame Zapraszam do subskrybowania.

#humorobrazkowy #gry #grybezpradu #gryplanszowe #grykarciane #zwierzaczki #smiesznypiesek #heheszki
CzkaFFka - Stworzyłem grę karcianą bardzo rozbudowaną i wciągającą. Są to pojedynki z...

źródło: comment_Tjn8xhfTxYVwAIgfPVgphQQtbkEmAvvc.jpg

Pobierz
  • 4