Wpis z mikrobloga

@Formbi:
§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w §
  • Odpowiedz
@Slonx: Eh zawsze jak jest podnoszona dyskusja o tym czy pewne środowiska stricte prawicowe odnoszą się pogardliwie co do pewnych grup, to środowiska zamiast podnosić realne argumenty, prawie zawsze mają do pokazania a) tego Pana na wózku (zresztą w niektórych sprawach bardzo rzeczowo wypowiadający się) b) transparent z czoła marszu z przekreślonym sierpem młotem i swastyką, to już się nudne powoli robi.

A btw to nigdy się nie doczekam jakiejś
  • Odpowiedz
@kulass: Zrób jeszcze takiego mema....

- ksiądz po kolędzie
- neuropa: NIECH W--------A SZAMAN J----Y. MÓJ DOM MOJA TWIERDZA!!!!

- dom z kartką że właściciel nie
  • Odpowiedz
@kulass: Nie popieram lewactwa, ale jak oni widzą na marszach tak jak TWDNO samych faszystów, to ja widzę na paradach gołych facetów z doczepionymi dildami do czoła. nie powinny tego oglądać dzieci na ulicach.
  • Odpowiedz
@Bartoni: @Slonx:

Ale sadzicie smuty. Skoro polscy narodowcy przyjaźnią się z Murzynem to nie mogą być rasistami. No chyba że są rasistami którzy przyjaźnią się z Murzynami, czyli tymi których nienawidzą według was. Typowy przykład #lewackalogika

Mało tego: jeżeli M----n zostaje polskim narodowcem i nikt z prawej strony nie widzi tutaj żadnego problemu (za to wyraźnie widać że lewica ma z tym duży problem bo niszczy to ich szufladkową wizję świata), to wasze lewackie oskarżenia o rasizm są po prostu głupie,
  • Odpowiedz
@Slonx: dobrze, że to co wypisują środowiska lewicowe nie jest gównem.

Lewactwo to banda hipokrytów i do tego rasistów, ty sam używasz sformułowania "Mokebe", które ma pejoratywny wydźwięk, ale jest dla ciebie i innych komuchów OK, bo uderza w kogoś, kto popiera waszych adwersarzy.

Cieszcie się, że nie jestem u władzy bo byście wszyscy, bez wyjątku, siedzieli w pierdlu.
  • Odpowiedz
@dendrofag: ogólnie środowiska prawicowe wykluczają ze wspólnoty "Prawdziwych Polaków" pewne grupy, stosując (lub nie) język pogardy / przemocy, albo przeciwnie - eleganckie, pseudo-naukowe wynurzenia mające wykazać że grupy wykluczone są groźne / śmieszne, myślę że nie ma sensu tego tłumaczyć, dobrze to wiesz.

M----n-Maskotka nie wpływa znacząco na fakt, że postulaty skrajnej prawicy nasiąknięte są ksenofobią.

Ogólnie ujmując środowiska prawicowe wykazują większą ekskluzywność względem centrowych, i rzecz jasna lewicowych, cechujących
  • Odpowiedz
@ZeromNesse:

używasz sformułowania "Mokebe", które ma pejoratywny wydźwięk


Prawactwo ma najwyraźniej braki w każdej możliwej dziedzinie wiedzy, łącznie z pochodzeniem slangowych określeń.

Oto, skąd się wzięło to słowo. Nie wiem, jakim cudem na podstawie tego filmiku ktoś może mieć z Mokebe negatywne skojarzenia. Chyba tylko nacjolki, których panny na takiego jegomościa się skusiły, lub przegrywy, które nienawidzą wszystkiego co rucha.
S.....x - @ZeromNesse: 

 używasz sformułowania "Mokebe", które ma pejoratywny wydźw...
  • Odpowiedz
@earlyevening:

M----n-Maskotka nie wpływa znacząco

już w tym zdaniu widać jaką pogardą darzysz tego człowieka na wózku nazywając go Murzynem-Maskotką.
Poza tym nie może "wpływać znacząco" albo "nieznacząco" bo albo jesteś rasistą i nienawidzisz Murzynów, albo nie jesteś i Ci nie przeszkadzają.
Nie można być "trochę" w ciąży.
Na razie widzę że największy problem z rasą pana na wózku ma lewica, narodowcom ona zupełnie nie przeszkadza.
  • Odpowiedz