Wpis z mikrobloga

Jestem wstanie to zrozumieć, ale to że nie marszu jakieś dzbany wywieszą rasistowski transparent nie sprawia że nagle wszyscy uczestnicy są faszystami/rasistami.


@kulass: To prawda, ale to sprawia, że rasiści idą w tym marszu. Kto by chciał chodzić razem w jednym marszu z rasistami?
@Bartoni: nigdy nie słyszałem żeby ktokolwiek związany z Marszem mówił o Bawerze w ten sposób. To kolejny chochoł wymyślony przez przeciwników. Poza tym, to nie jedyna czarnoskóra osoba, która bierze udział w tym marszu. On jest po prostu najbardziej rozpoznawalny. Oczywiście, nazywanie go "murzynem na kółkach" to absolutnie nie jest naśmiewanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na tym przykładzie widać dobitnie zakłamanie środowisk lewicowych i neuropy, będą krzyczeć
Jestem wstanie to zrozumieć, ale to że nie marszu jakieś dzbany wywieszą rasistowski transparent nie sprawia że nagle wszyscy uczestnicy są faszystami/rasistami.


@kulass: no ale chyba wierzysz w równość społeczną i wobec prawa wszystkich obywateli? w końcu taki umiarkowany z ciebie prawicowiec - nie przeszkadzają ci murzyni i w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°). to dlaczego nie weźmiesz udziału w paradzie równości? przecież tu chodzi o równość