Wpis z mikrobloga

@RUDFN2393: ja bym polecał właśnie jak kolega wyżej, trening całego ciała i Po treningu z 30 min cardio żebyś się porządnie zmęczył i momentalnie będzie schodzić przy takiej wadze. Jedz trochę mniej niż normalnie nie przesadzaj z obniżaniem kalorii bo potem się zatrzymasz i ciężko będzie Ci spadać z wagi

No i mógłbyś brać jakieś witaminy bo możliwe że podczas tracenia wagi i mniejszej kaloryki może Ci ich brakować, ale to
@RUDFN2393 nie chcę sie mądrować, ale #!$%@? kardio bo szkoda na to czasu, jak sie zmeczysz to będziesz bardziej głodny i wiecej zjesz do tego przez cardio łatwo się zniechęcić bo jest nudne.
Wystarczy Ci trening całego ciała plus liczenie kalorii, użyj apki fitatu albo my fitnespall i nie spinaj sie za bardzo z tymi kaloriam jak zjesz 80 wiecej to nic sie nie stanie, ogólnie możesz jeść wszystko co chcesz tylko
@RUDFN2393 jeszcze co do supli
To żadnych spalaczu tłuszczu bo to naciagnie kasy, kreatywne możesz kupic po roku ćwiczeń jak już schudniesz bo teraz i tak bedziesz szybko nabierać mięśni wiec Ci nie jest potrzebna, możesz sobie kupić bialko jak Ci sie nie chcę jeść miesa albo nabiału ale tez nie jest konieczne, pamiętaj żeby mieć od 1,5 do 2 gram białka na kg masy ciała w diecie
@RUDFN2393:
1. Odstaw wszystkie napoje, które nie są wodą (ewentualnie cola zero jak masz ochotę na coś słodkiego).
2. Jak jesz słodycze to przestań lub zamień je na dobrej jakości czekoladę gorzką i orzechy włoskie/laskowe (nie solone i nie w polewach cukrowych czy czekoladowych, zwykłe).
3. Jedz mniej wysoko przetworzonych produktów, np. zamiast gotowej surówki, marchewkę przepuść przez tarkę dodaj 1 łyżkę oliwy z oliwek sól i pół łyżki cukru lub
i żeby chudnąć


@RUDFN2393: najprostsza sprawa - musisz mieć ujemny bilans energetyczny. Albo mniej jesz albo więcej ruszasz dupę.
Jak będziesz jadł bez opamiętania to żadna siłownia nic ci nie da.
@RUDFN2393: Startowałem z podobnego pułapu zbiłem w rok że 130 do 100. Bez siłowni, jedynie radykalna dieta 1700-2000 kcal dziennie przez rok (nawet na baletach nic nie jadłem etc.) Przez cały rok normalnie funkcjonowałyby tj. uczelnia święta wesela imprezy. Zacznij już od jutra nie marnuj czasu, powodzenia. Pamiętaj odchudzanie to złożony trwały proces. W moim przypadku kiedy kg spadały na wadze, wygląd pozostawał bez zmian, osobiście dopiero po 20 kg zauważyłem